19/20 Aralık Gıdım 2 Sistemi , Örtü Peşinde

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Cold.EFso hocam bu sistemden sonra hangi tür sistem olacak GGS''Gıdım Gıdım Sistemi''mi yoksa , GGS''Gümbür Gümbür Sistemi''mi ? :) :/8103*.Ona göre yarın yada Cuma gününden itibaren Kral üzerinde denemeler yapacağım

bildiğiniz üzere on gündür takip ettiğimiz kapı gibi 24/26 dönemimiz geliyor , ama o beklenen büyük sistemle difüzyon etkileşimi yapacağı için pek topa girmeyi düşünmüyorum

Önce GGS gibi görünüp sonra GÜMBÜRANZİ olma potansiyeli var

Zaten Bastardı ile yaptığım tek taraflı iddia gereği 26’sı gece geç saatlere kadar İstanbul 10 cm örtü görmezse Cold.EFso tezleri ÇÖKECEK 😀🌞

• Cold.EFso hocam çamlıca için bu akşam düşünceniz nedir şahsen ben aklımda birşeyler var ama benim yine sizin değerli yorumunuzu merak ediyorum Hocam bu arada iyi tuturdunuz yine güzel kar yağdı bir dahaki tarih acaba ne zaman ?

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Cold.EFso hocam çamlıca için bu akşam düşünceniz nedir şahsen ben aklımda birşeyler var ama benim yine sizin değerli yorumunuzu merak ediyorum Hocam bu arada iyi tuturdunuz yine güzel kar yağdı bir dahaki tarih acaba ne zaman ?

yukarda tüm sorularla ilgili yorum ve beklentilerimi yazdım , hayırlı çalışmalar

( SORU CEVAP İMKANIM ve vaktim yok maalesef , bişey yakalayabilirsek yazıyoruz )

• yukarda tüm sorularla ilgili yorum ve beklentilerimi yazdım , hayırlı çalışmalar

( SORU CEVAP İMKANIM ve vaktim yok maalesef , bişey yakalayabilirsek yazıyoruz )

sağlun hocam iyi akşamalar

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Samet

Hat das Thema geschlossen.