Karakış Başlıyor

• Öncelikle paşama sağlık ve sıhhat versin rabbim, uzun ve sağlıklı bir ömrü olacak inşallah. Paşamın isteği karda oynamak ise yakın ve karlı bir yere götürmeniz sevindirir onu. Mesela Abant veya Kartepe nerede kar varsa oraya. Eğer imkanlar el vermiyorsa önümüzdeki hafta sonu ben sizi memnuniyetle götürebilirim.

ALLAH RAZI OLSUN ACEMİYİM SİTENİN ŞİMDİ GÖRDÜM İMKAN ÇOK ŞÜKÜR VAR AMA DERMANI YOK MALESEF BU YÜZDEN İMKANSIZ BİZ BEKLİYORUZ BAHÇEMİZE CIKICAZ YUVARLANCAZ VE SİZE RESİM ATACAZ HERSEY RABBİMDEN KOSKACA SADIK SAPANCI BİLE BİR KERE EVLADINI YÜRÜRKEN ARABAYA BİNERKEN GÖREMEDİ HERSEYDEN ÖNCE SAĞLIK DÜŞÜNMENİZ YETERLİ ALLAH RAZI OLSUN

• Semih hocam, öncelikle Hayırlı akşamlar diliyorum. Sizlere bir sorum olacaktır.

Malumunuz ocak ayına az bir süre kaldı ve ay sonu itibariyle soğuk tarafa geçiyoruz yaklaşık ocak ayın ikinci haftasına kadar da soğuk tarafta kalacağız. Yalnız bu soğukların daha çok normal değerler saydığımız -5 -10 arası değerler arasında seyredecek.

Sizlerinde beklediği efsane niteliğindeki soğuklar ocak ayı ortası gibi ve milli sistemlerimizin olduğu tarihlerde 2 adet efsane sistemler bekliyor musunuz?

Teşekkürler.

• AKIN1116 dostum foruma bakarken rastladım çok üzüldüm ve duygulandım çocuğunuza İnşaAllah en çok kar sizin oraya yağar Allah şafi ismiyle şifa versin umarım biran önce sağlığına kavuşur İnşaAllah Allah ona ve sizlere hayırlı sağlıklı bol karlı günlerde güle oynaya kar topu oynamayı nasip etsin Amin