28 Kasım- 2 Aralık İzle ve Gör Sistemi ( Ull Nerdesin)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam kışı bitiren zaten hiçbiryere yorum yazmasın, daha kışa girmeden bitiriyorsa maldivlere gidip tatil yapabilir mesela:) biz ise bildiğimizin peşinden yani bilimden devam.. Bu ull için gece çıktılarını merakla bekliyorum..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hocam kışı bitiren zaten hiçbiryere yorum yazmasın, daha kışa girmeden bitiriyorsa maldivlere gidip tatil yapabilir mesela:) biz ise bildiğimizin peşinden yani bilimden devam.. Bu ull için gece çıktılarını merakla bekliyorum..

aynen hocam

Valla şu hızlı sistem girişi bile aksiyon zevki yaşattı bize , gece belki 7-8 görürüm derken şu saatte indik o değerlere

388 saatlik kötü çıktıya bakıp bu yıl da geçen yılın aynısı olacak diyenler ve şu aksiyonlardan zevk almayanlar Zimbabve’de takılsa da olur 😊

• daha bugun konustuk ull yi. Burda bilinmesi gereken iki nokta var. Bunu tecrubesiz arkadaslar icin yaziyorum. Ull nin yönünü kestirmek cok zordur heran degisebilir. Sibirya ise kararlidir ve önünde hic birsey duramaz ve genellikle göründügü sekilde gelir.

• Gfs-P modeli de üst katmanda iyileştirmeye gitti biraz

Kar mümkün mü

İmkansız diyemem

Dün, yarın İstanbul’da 1 dereceye düşen istasyon olacak desek kim inanırdı? Belki Kadir Abi İnanır’dı 😊

İmkansız demek geleneksel düşünce yapımıza da pek uygun gelmiyor bana

Yağmak isterse öyle bir yağar ki

Takip edilen değerler endeksler de tahmin sonuçta , yüksek noktalar için KKY veya kar olasılığı düşük de olsa var İstanbul’da

Ayrıca düzelme ihtimali de devam ediyor 18fba6636189f0f60b.png

• Samet

Hat das Thema geschlossen.