Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Snowden hayırdır bir problem mi var? yazılanları sizler gibi üyelerimiz gibi bende okuyorum, Serseri34 tepkileriniz haklı bile olsa lütfen üslubunuzu koruyun, gerek yok bu tür konuşmaya

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Twitter ve burada yazdıklarınız birbiriyle çelişiyor, ikili oynamayı bırakmalısınız.

Ben 3 gündür yönetimden bir karar vermesini bekliyorum. Sizin bundan haberiniz yok. Bana dönüş bile yapılmıyor. Bunları bilmediğiniz için benim fevri karar verdiğimi sanıyorsunuz. Ben sabırla bekledim. Şimdi kararı onlar verecek. Gideyim mi kalayım mı?

• Ben yönetimden acilen toplanıp benimle ilgili müspet karar vermesini bekliyorum. Beraber miyiz değil miyiz? Ben hâlâ buradayım.

Şu açıklamaya bak. Çelişki ve tutarsızlık. Bugün böyle konuşanın yarın ne diyeceği belli olmaz. Açıklamalarında güven hissiyatı vermiyorsun yada bilmediğimiz başka şeyler var.

• Snowden hayırdır bir problem mi var? yazılanları sizler gibi üyelerimiz gibi bende okuyorum, Serseri34 tepkileriniz haklı bile olsa lütfen üslubunuzu koruyun, gerek yok bu tür konuşmaya

1- Hesap silme yok.

2-Sildiğiniz son mesajda hakaret yoktu problemi orada belirtmiştim bayım.

3-Gavat diyor orda silmiyorsun. Ayıp.

• 1- Hesap silme yok.

telefondan bu kadar müdahele oluyor konu kapandı gerekenler silinir bu 1, 2.si forumla ilgili eleştiride bulunuyorsun ama üyenin açtıığı bloğa gidip bel altı vuruyorsun sonrada gelmiş niye benim siliniyor vs..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 1- Hesap silme yok.

Hesap silme olmaması forumda saçmalayacağınız anlamına mı geliyor girmeyin mecbur musunuz.

• Ben 3 gündür yönetimden bir karar vermesini bekliyorum. Sizin bundan haberiniz yok. Bana dönüş bile yapılmıyor. Bunları bilmediğiniz için benim fevri karar verdiğimi sanıyorsunuz. Ben sabırla bekledim. Şimdi kararı onlar verecek. Gideyim mi kalayım mı?

Hala daha yaptığınızın farkında değilsiniz hala daha. Önce çıktınız burada kişilere ben rütbesiz de devam ederim dediniz sonra dayanamayıp Platinum aldınız yine dayanamadınız bize yazıp ya rütbemi verin yada yolumuzu ayırın dediniz.Her gün çelişki içinde çelişki yaşadınız.Kışın ortasında mikdat kadıoğlu ile kavga çıkardınız durup dururken ortalığı karıştırdınız onu öyle yada böyle atlattık ona bir şey demedik ama son yaptığınız yenilir yutulur değil.

Gittiniz bu ülkenin bölünmesi için elinden geleni yapan terör örgütünün spor ayağına destek tweeti attınız hiç ortada bir şey yok iken.Geçmişte yaptıkları tweetlerini ne üzerine attığı belli iken destek tweeti atıp üstüne ısrar ede ede ve en sonunda da baskılardan tweetleri sildiniz sonra da ben yapmadım dediniz.Şaka gibisiniz ya şaka gibi.

Yetmedi hala sitede iken hala bloglarınız aktif iken tutup forum açacağım kimler gelir yazdınız ona da bir şey demiyorum bana iftira atılmasın ona da bir şey demiyorum ama sonra attığınız tweet sağda solda olanları(foruma ihanet etmiş ne kadar forum düşmanı varsa) çağırıp onları da buna dahil etmeniz benim kafamdaki soru işaretlerini tamamen kaldırdı.Bu siteden ekmek yediniz biz size her zaman destek olduk her zaman saldıranlara karşı yanınızda olduk ama bu son yaptığınız yediği kaba pislemek oldu.

Forumun admini olarak ben hakkımı helal etmiyorum size bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum.Bu sitede artık yeriniz yok.Bu siteyle artık bir bağınız yok.Bundan sonraki süreçteki hareketleriniz sizin karakterinizi belirler.

Son kez şunu da söyleyeyim bu siteye ait sizin yada çevrenizdekilerin aleyh de bir girişimi olur ise elimde ne var ise hukuki olarak yapacağımdan emin olabilirsiniz.

• Bu forum 2018 kışını atlatmış bir forum

2019 ortalama bir kış olsa da rekor kırmış bir forum

Bazen az bazen çok aktif olsam da takdir ediyorum

Hep destek tam destek

Ecek acak gibi kesin konuşanlarla , trollerle ve malum tipteki kibirlilerle , ömrümün sonuna DEK mücadele edeceğim :hfyeni (29)::gun_bandana:

• Konuyu 10 dk önce öğrendim. Eskiden sevdiğimiz bir kişi foruma darbeye kalkışmış anlaşılan. İsmi unutulan bir şahıs 2 sene önce yine böyle yeni forum kurma işine kalkışmıştı yönetim kurulu hatırlar zaten. Yanlışlıkla tuzağa düşmüştüm. Bu sefer de yapılanı görüyoruz ve tuzağa düşmüyoruz.

HAVA FORUM AĞIR TAŞTIR ! 0facf63.jpg

ALTINDA KALIRSINIZ !

• 35c76947.jpg

Bir gece gfs paylaşımı yapıyordum. 3-4 gün sistemi marmara trakyaya vermişti modeller. O gece sistemi karadenize verdiğinde bana paylaşımı bıraktırmıştı. Şimdi 81 ilden bahsediyor.

Kararın hayırlı olur inşAllah. Havaforum'da yazar tükenmez.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)