İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• O da uzman ancak Bünyamin surmelide uzman ben burda Bünyamin surmelinin daha tutarli bir yorum yaptığını düşünüyorum, en azından çok uzun vade değilde Aralık ayını baz almış ,adil tek ise daha uzun vadede bizim göremedigimiz bir şeyi gördü galiba 😂

Erken kapatmış kışi

• Mgmye göre Esenyurt 6.7 derece fakat Boğaz şuanda 5.3 derece? Daha batıda olan (sisteme yakınlık anlamında) daha karasal olan ve rakımı daha fazla olan bir yer nasıl daha yüksek olabilir?

Mgm ahl hep 7.5 gösteriyor aynı noktadayım araçta 6 gösteriyor

• Adam kışı tek kalemde bitirmiş.Accuweather bile elinde üst düzey teknoloji ile Türkiyede iyi bir kış beklerken bu adam batıda özellikle İstanbulda ılık kış bekliyormuş.Atmosfer o kadar değişken 10 gün sonrasının garantisi yok.Vaybe adamda nasıl teknoloji varsa 3 ay sonrasını görebiliyor.Neye dayanarak bunu söylüyor anlamıyorum.Prof olmuş kimin umrunda.Orhan şen 1 bu adam 2

• Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Meteoroloji Laboratuvarı Başkanı Adil Tek, İstanbul'da bu yıl kış aylarının ılık geçeceğini söyledi. Tek, Ocak, Şubat ve Mart aylarındaki hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyredeceğini kaydederek, “Bu durum kar yağışı ihtimalinin çok az olduğunu gösteriyor. İstanbul ile birlikte Türkiye'nin batı bölgeleri ılık ve yağışlı bir kış geçirecek dedi.... Bu nedir ya bütün moralimi mahfettiler:(((

• Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Meteoroloji Laboratuvarı Başkanı Adil Tek, İstanbul'da bu yıl kış aylarının ılık geçeceğini söyledi. Tek, Ocak, Şubat ve Mart aylarındaki hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyredeceğini kaydederek, “Bu durum kar yağışı ihtimalinin çok az olduğunu gösteriyor. İstanbul ile birlikte Türkiye'nin batı bölgeleri ılık ve yağışlı bir kış geçirecek dedi.... Bu nedir ya bütün moralimi mahfettiler:(((

meteoroloji 1 hafta sonrayı zor tahmin ediyor ocağı şubatı nasıl tutturacak hiç ciddiye almıyorum