2018 Dünya Kupası

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Annihilation Gözlemlediğim kadarıyla İngiltere ve Belçıka bu işi iyi yapıyor her yer spor akedemisi dolu ücretsiz eğitim veriyor her spor dalında,bunu başarınca başarı kendiliğinden geliyor.

• Annihilation Gözlemlediğim kadarıyla İngiltere ve Belçıka bu işi iyi yapıyor her yer spor akedemisi dolu ücretsiz eğitim veriyor her spor dalında,bunu başarınca başarı kendiliğinden geliyor.

brezilyada aynı şekilde, futbolu aşırı seviyor ülke maddi durumu olan olmayan herkes oynuyor. Mahalle arasında oynana maçların haddi hesabı yok, bugün scout ağı kursan en az bak en az 15-20 tane geleceği parlak oyuncu cıkarırsın brezilyadan 10-15 yaş arası. aynı şekilde bizde de öyle, öyle bir maçlar yapıyorduk ki buffon kalitesinde kalecilerimiz ronaldinho ayarında ileride oynayan arkadaşlarımız vardı şimdi hepsi futboldan profesyonel olarak uzak yaşıyorlar. Bunların elinden tutan insanlar olsaydı belki de ben dahil bürsürü kişi o milli takım formasını layığıyla temsil ediyorduk. Ve böyle niceleri..

• Belçika sevenlerini bir kez daha hayal kırıklığına uğrattı etkisiz bir futbolla Fransa'ya elendi. Birçoklarının aksine Belçika'ya hiç sempati duymuyorum sevmiyorumda milleyeti olmayan ülkeler bana boş geliyor. Ama her turnuvada favori gösterilip hep yarı finalde çeyrek finalde elenmesi üzücü böyle bir jenerasyonu bir daha zor bulurlar.

Hırvatistan finali hak etti etmesine de oynadıkları futbolu ben de beğenmiyorum Fransa favorim. Bu yıl maçların %90'ını izleyemesemde genel olarak sıkıcı bir turnuvaydı skorlardan anlaşılıyor.

• Belçika-İngiltere saat 17:00'de turnuvadaki iyi gidişatlarını hiç olmazsa Dünya 3.'lüğü ile taçlandırmak için mücadele edecekler güzel bir maç olacaktır.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Turnuvadaki en guzel atagi seyrettik az once ama maalesef golle sonuvlanmadi belcika adina..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hazard fisi cekti 2-0

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Will Smith'in güzel performansı ile Fransa-Hırvatistan Dünya Kupası finali başlamak üzere.90 dakika sonucu 1-1 tahmin ediyorum.Favorim Fransa.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Fransa erken gol buldu.Simdi hirvatlarin savunma odakli futbolu birakmalari lazim..

• Bu hirvatlardan korkulur ;) 1-1