HF 2017-2018 Kış Ligi Yarışma 18(24.03.2018) FİNAL

 • Yarışma sonucu;  Bu sonuçlara göre;
  1.olan @RefiKAltuG nickli üyemizi tebrik ederiz.
  2.olan @ahmet45 nickli üyemizi tebrik ederiz.
  3.olan @divane nickli üyemizi tebrik ederiz.
  İlk 3'e giren üyelerimiz dijital termometre kazanmışlardır.Kendilerinden ad,soyad,adres ve telefon bilgilerini aldıktan sonra hediyeleri adreslerine gönderilecektir.Bunu dışında puan tablosuna girip HF puan kazanan üyelerimize karşılığında olan puanlar en kısa sürede gönderilecektir.Kış ligine katılan,katılmayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim uzun bir maraton oldu.Yaz ligimiz fazla ara vermeden başlayacaktır.

 • Öncelikle kış yarışmasını düzenleyen Hava Forum yönetimine teşekkür ederim. Bu zorlu ligde dereceye girerek başarı kaydeden arkadaşlarımızı ve yarışmaya katılan 201 kişiyi ayrı ayrı tebrik ederim. Sizlerle yarışmak benim için paha biçilemez derece keyifliydi. Teşekkürler.

 • Yarışmada derece alan arkadaşları tebrik ederim.Yarışmanın sürekliliği sağlayan başta @Aytac admin ve her hafta puanlamada yaptığı katkılarıyla @Samet_113 hocama teşekkür ederim.Çektiğim 0 ların sayısını unuttum bile...OSK üyelerine de selamlar'' You never walk alone'' :)

 • Yarışmayı düzenleyen Hava Forum yönetimine ve yarışmaya katılan herkese teşekkür ederim.Dereceye giren arkadaşlarıda tebrik ederim.Benim için güzel bir deneyim oldu.Her şey için teşekkürler Hava Forum. :)

 • Yarışmayı düzenleyen ve emeği geçen yönetime, ödül kazanan ilk 3 üyeye ve yarışmaya katılarak zevkli kılan tüm üyelere teşekkürler. Yaz Ligi'nde görüşmek üzere..


  Termometreleri güle güle kullanmanız dileğiyle..

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • Bu uzun maratonu derece alarak tamamlayan ilk üçe tebrikler.Bu kadar sıfırın havada gezdiği bir yarışma görmemiştim.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • katilan duzenleyen takip eden ve yarismayi renklendiren herkese ayni zamanda her hafta gerek yarisma aciklanmasi gerekse puanlarin titizlikle hesaplanmasini yapan adminimiz @Samet_113 e teşekkurler..Yaz ligi geneldr daha keyifli gecer hele ki ramazan ayi boyunca sahura kadar bekleyenlerin heyecani yeter.Yaz liginde gorusmek uzere herkese..

 • bende 3. olmuş sayılırım :D :D :D yarışmaya katılan bütün arkadaşları tebrik ederim ve özellikle ilk 3ü . . . güzel bir yarışmaydı son ana kadar heyecan dolu bir yarışmaydı . . . Samet hocam elinize emeğinize sağlık 18 hafta boyunca puan hesaplaması zor bir iş . . .