İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu (2017-2018 Arşiv)

• üstad @Efsane-Semih hocam da sikloncuydu yanlış hatırlamıyorsam
    Valla isteyen istedigini dusunur dedim ya herkesin gorusune saygim sonsuz. Benimkide boyle..

@chronic53 sikloncu yapalim lafina cevaben fikrimin degismeyecegini soyledim, bunda ters birsey yok sanirim?Yoksa kar yagsinda ne sekilde yagarsa yagsin herkes mutlu olsun.

hocam kar yağışını görünce siklon yada dek diye bakmıyoruz tabiki kar aşkı başkadır

• Arkadaşlar hayırlı geceler, İstanbul konusu malumunuz çok fazla ilgi gören bir konu. Bende memnuniyetinizi, beklentilerinizi ölçmek ve genel bilgilenmek adına bir anket düzenlemek istedim. Sağolsunlar yönetimimizden de izin çıktı ve sizlerle paylaşıyorum. Anket sadece İstanbul konusuna özeldir, bunu belirtmekte fayda görüyorum.

Sizden ricam azıcık vakit ayırıp ankete geri dönüş yapmanızdır. Özellikle son soruya istek, öneri, görüşlerinizi vs. belirtebilirsiniz ve bu soruya özenle cevap vermenizi isterim, hepsini tek tek okuyacağım. Çoktan seçmeli soruların sonuçları sizlerle süre bitiminde paylaşılacaktır..

Anket Linki : https://goo.gl/forms/s3bzLxYn3t4Du8F63

Bu mesaj ankete katılımı arttırmak adına; arada tekrar atılacaktır.

Hayırlı geceler, iyi forumlar..

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Ben siklon diyorum. Geçen sene Anadolu yakasının ilk iki gün yaşadığı siklondan az yağış alma meselesi diğer sistemlerde oldu mu bilmiyorum. Ama 2004 efsanesinde öyle bir durum olmamıştı. Geçen sene bir istisna oldu sanırım siklon sisteminde kısa mesafede fark olması. Ama siklon sistemindeki o tipi, soğuk ve fırtına dekte yok. Ve sıkı kar kalitesi siklon lu yağışta oluyor. İnce ama sert yapışan bir kar. Dek candır. Ama siklon CANAN.

• Ankette siklon, dek seçimide var oradanda belirtebilirsiniz, özellikle son soruya cevap; katılıma göre az, tekrardan görüşlerinizin değerli olduğunu belirtmek isterim.. okeys13123

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Siklon sistemindeki o tipi soğuk ve fırtına dek te yok kısmına hiç katılmıyorum şahsen

2004 ü yaşadın mı İstanbulda kardeşim bilmiyorum.Ben İstanbulun özellikle batısının efsane dek sistemi olan 17 şubatta kayaşehir de idim. Evet efsane bir kar yağışı vardı. Ancak 2004 ün yarısı rüzgar yoktu emin ol yarısı.

• Siklonlar kıyılara ihanet etmeye hazırdır herzaman :) Varsayım: İstanbul 10 kere siklon tarafından ihanete uğradıysa 1 kere efsane yaşamıştır :D

Bodozlama giren soğukla gelen DEK candır,adamdır :D

SonsuzaDEK

• 2004 ü yaşadın mı İstanbulda kardeşim bilmiyorum.Ben İstanbulun özellikle batısının efsane dek sistemi olan 17 şubatta kayaşehir de idim. Evet efsane bir kar yağışı vardı. Ancak 2004 ün yarısı rüzgar yoktu emin ol yarısı.

Lakin bu durumun dek ile alakası yok koşullar öyle idi.