İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu (2017-2018 Arşiv)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Abi saçma sapan konuşmayın. Amerika niye böyle bir şey yapsın. Hem ekonomisi zarar görüyor o kadar soğukla. Sanki Trump kar meraklısıymış gibi konuşmayın :D

• Abi saçma sapan konuşmayın. Amerika niye böyle bir şey yapsın. Hem ekonomisi zarar görüyor o kadar soğukla. Sanki Trump kar meraklısıymış gibi konuşmayın :D

ironi yaptık yahu illa yazak mı :D

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Haarp dediğimiz teknolojinin ne olduğunu şu videoyu izleyerek görebilirsiniz. İnternetteki komplo teorileriyle kafanızı yormayın, ama altında yatan teknolojiyi de küçümsemeyin.

• İnşallah ayın 10'undan sonra devran dönecek güzel bir sistem alacağız. Kışı bitirenler yanına destekçi mi arıyor anlamadım, madem böyle düşünüyorsunuz takip etmeyin, dışarısı sizi bekler. İllaki edeceksenizde üstadları yöneticileri dinleyin sadece onlar uzun vadeli açıklama da yapacaklardır daha henüz kış bitmedi.

• bu iklim degişikliginin nedeni İnsanlardır Doğayı katleden insanlar yüzündendir bu iklimlerin şaşması Sanırım Artık İklim degişikligi geri dönülemez noktaya doğru gitti bundan sonraki kış aylarında da bu havaları hissedeceğiz sanırım..

• Sonra suçlu Meteoroloji oluyor. Açıklama yapalım. Gazetenin haberinde ifade edilenin aksine yarından itibaren soğuk hava yok havalar daha da ısınacak tüm yuttta kuvvetli yağış yok ve İstanbul'da da Marmara'da da kar yağışı beklenmiyor. ahmet bey twitter bu adam ne diyor yahu =O =O

• neden sadece olumlu yorumları görmek hosunuza gıdıyor ? İnsanlar dusuncelerını soyluyor burada, ona göre kış bitmişse bitmiştir. Size ne bundan. İlla herkes kar gelıiyor demeli mi?... Yapmayın lütfen...

• ılıkçılar iş başında yine şuan mutlu ve huzurlular ama fazla sürmez bu ılıkçıların mutlulugu X(

bu hava bizi ılıkçı yaptı

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Olumsuz yorum yapanların genellikle hepsinin ilk yorumu olması da ilginç geliyor. Hiç ilk mesajı kar gelecek diyen yok.

ilk mi..

• Yanlış anlamayın değerli dostlar, sürekli falanca kişi ılıkçı diyerek şikayet etmek yerine , rahatsız olduğunuz kişiyi engellerseniz hem siz kurtulursunuz bu durumdan, hemde forum yorum kirliliğinden temizlenmiş olur. Saygılar.

Seyyah

• Hayırlısı be gülüm daha 45 gün var kışın bitmesine kar gelmese bile martın 15 ine kadar keşke havalar 10 derece üstüne çıkmasaydı güzel olurdu :D

Kar yağısından sıcaklık 10 dereceyi geçmesine kadar indirmişiz beklentileri :)En azından 5 cmlik bir örtü oluşsa da etraf temiz olsa,her yer leş gibi toz oldu şehirde.

• Şubatın ilk haftası kar yagmıcak bunda bi sıkıntı yok o kadar bekledik ancak modeller istikrarlı cıktı sonunda ancak sonrasında iyi şeyler gözüküyor semih hocamızda subat 15 i gibi bir sistem olabilceginden bahsetmisti bekleyip görücez.(kötü yorum yapma diyenler burası kar forumu degil hava forumu ve hava sadece kar'dan ibaret degil)