Teleconnection Denklemleri, 2019/20 Kışı

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • arkadaş işi başka boyuta , din konusuna da getirdi , maksat hasıl oldu iyice maske düştü amaç belli oldu , kinini kustu

Görün arkadaşlar vaziyeti

Allah yardımcımız olsun

• sinercimizi kimse bozamaz. Yola devam hocam

kendini ıspatlamış hocalarımız dışında ( ki onlar bile kesin konuşmuyor sistem yok diye ) hiç kimse gelip posta koyup laf sokamaz, üstünlük sadece takvada

Birileri Allah’ın adını anmamdan bile rahatsız olmuş

Yüce Yaradan ne takdir ederse Baş tacıdır

Modellere beynini kiraya verenlere inat Sinerjiye devam

İstanbul 30/40 cm kar gördü , doğal olarak kar mar yok diyenler hazımsızlık yapacaklar

• arkadaş işi başka boyuta , din konusuna da getirdi , maksat hasıl oldu iyice maske düştü amaç belli oldu , kinini kustu

Görün arkadaşlar vaziyeti

Allah yardımcımız olsun

Zaten amaç da o değil mi? Olağan kış mevsiminde olağan kış ayında kar kovalamak ümit satmak,hayal satmak ona göre. Milletin sinerjisine karışır her şeyden şikayet eder ama sonuç siteden çıkılmaz.Ben kendisinin mesajını sildim uzun uzun neden yazdım bana gelen cevap bambaşka.Olayı bambaşka yere çekip bambaşka cevaplar aldım.Yetmedi ben bitirdim çıkıyorum konudan dedi sonuç geldi yine din üzerinden sataştı.Böyle tipler her zaman oldu olmaya devam edecek ama artık eskisi gibi olmayacak cezalarını çekecekler çözüm basit 1001 sebep sayıp hala bu sitede vakit geçirenin niyeti kötüdür bu her zaman böyledir.Bu insanlarda OMURGA yoktur.Dünyayı sayacaksın ee ama sitede duracaksın bakın vallahi billahi bir dakika durmam başkaları gibi de beni silin beni atında demem çünkü onlarda siteden ayrılma arzusu yok.Kendisinin bildiği şifreyle girip girmemek kendi elindeyken zorla kendini attırıp reklam yapacaklar dışarıda.

• konumum dan ötürü, çatılar dahil kılçıksız 0 santim gördüm, işi gücü bırakıp sokak lambası altında kar tanesi kovaladım. küçücük ihtimalin arkasında durdum, sinerji ve atmosfer sevgisi bana galebe çaldı. bunda en büyük etken çok kıymetli hocalarımın sergilediği duruş ve tevekkülleri'dir. Hocamın sayfasında yer işgal etsemde, her birine teşekkürü bir borç bilirim. beraber nice atmosfer harikalarını yaşarız İnşaallah.

• bu sistemi 24 ocak 2016 sistemine benzetiyorum tarz olarak kocaeli ve sonrası kar almıştı umarım biraz daha batılısı gelir tüm kuzey sahil şeridi kar görür

• 6 ocak 2015 gibi bi sistem olsun ben daha bişe istemem.:love:

(Benim için mükemmel bir sistemdi)

archivesnh-2015-1-6-12-0.png

Benim içinde muhteşem sistemdi hocam Okullar 4 gün tatil edilmişti. İlk gün tatili geç yapmılmıştı okula gitmiştim lise zamanım😁 Harika sistemdi 2015 de ki ve 2016 da ki sistemler...

• Ordu merkez ne olur hocam 3-4 martta gelir mi bu sefer 😊

En iyi ihtimal o dönem olsa da 3/4 Mart diye net bir tarih yok halen

Çeşitli senaryolar var ve modeller çözemedi salınımın şeklini

2/6 Mart arası diye geniş alalım süreci

144 saat sonrası için 1000 km doğulama batılama yada 24 saat ilerleme yada erkene gelme olabilir

Ama defalarca yazdığım üzere uzun süredir takip ettiğimiz üzere 28/5 ve 5/10 mart dönemleri iki sistem daha bekliyoruz ve gelirse sert gelecek bu salınımlar

• Cold.EFso hocam gercekten anlamiyorum bunları. Bu kadar sinırda degerlerle bu kadar iyi kar aldık ki önümüzdeki sistemde cok daha iyi degerler de ülkemize girebilir. Ama buna ragmen herkeste bir endise var. Özellikle 23 24 sisteminden sonra efsane olasılıgı herkesin gözünde artmıstır diye bekliyordum ancak aksine ümidini kesenler fazlalaşmış

23/24 Sistemi özellikle İstanbul için bir destan mücadelesidir adeta

Modelleri çökerterek , kar mar yok diyenlere inat özgün yorumlarımız , inancımız ve sinerjimizle direndik

Aslında birileri “ şapkayı” önüne koymalı ama nerde o yüz

Şimdi sistem mistem yok diyenler 23/24 tokadından sonra her sisteme sarılacaklar , başta bizim tahmin ettiğimiz 27/28 ‘e bile

Ama forumun demirbaşları ve bizler çoktan sağlam mart dedik , atı alan Üsküdar’ı geçecek nasipse ve bedavadan kahramanlık olmayacak