5-8 Mart Kışa Veda Sistemi

• @KarManyagi97 87 sistemi 200 yılda bir gelir zaten bu saatten sonra öyle bir sistem gelmesi hayaldende öte kimse böyle birşey beklemiyor zaten. Sadece güzel bir kapanış sistemi olsun yeter 6 ocak sistemini geçsin yada geçmesin Seyirlik yağsın örtü olsun yeterli.

• Ben açık ve net söylüyorum çok kuvvetli sistem bekliyorum. Bu benim kendi şahsi tahminim Ao ve Nao vetilerini inceledim kışı kapatamassın diyor

• her ao ve nao endeksi sistem gelcek demek degil diger sayisal veriler de istatistik olarak endeksler gibi sistem isigi yakarken modeller hala israrla bahar gelecek diyor tahmini yapmanin en zor oldugu donemlere girdik artik ocakta sistem geliyor demekle marttaki arasinda fark var yine soyluyorum sogugu yakalarsak guzel olacak

• her ao ve nao endeksi sistem gelcek demek degil diger sayisal veriler de istatistik olarak endeksler gibi sistem isigi yakarken modeller hala israrla bahar gelecek diyor tahmini yapmanin en zor oldugu donemlere girdik artik ocakta sistem geliyor demekle marttaki arasinda fark var yine soyluyorum sogugu yakalarsak guzel olacak

hocam Güneydoğu'da yağmur falan yokmu kuruduk

• 5 marttan sonra bekledigimiz sistem malesef kelek yapmaya devam ediyor endeksler sayisal veriler sistem var dese de mjo ao sistem icin uygun olsa da bu donemler de ao her ne kadar notre yonelse de sadece soguma yapiyor kar seviyesine dusmesi zor artik hosgeldin bahar diyebiliriz seneye allah omur verir de yasarsak subat ayini gozlemleyecegim.konu kapanmistir