ZAMANI GELDİ...

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şimdi bu konuyu açmamak hususunda uzunca bir süre direndim.Bazı zavallıların forumda girişimden öteye gitmeyen İHANET hareketini hatırlıyosunuzdur.Onlarla aynı seviyeden bakmamak için bekledim fakat devam eden saldırılar ve zavallıların kendi aralarında doğal olarak HAVAFORUM ismini sürekli kullanmaları bu konuyu açıp bikaç satır yazma gereğini doğurdu.

Şimdi bu zavallı grubun sözde abisi arkadaşın bu forumda YAZAR olmak hayaliyle tahmin yapmaya başlaması bu olayların başlangıcı oldu.Fakat Türkçe katliamı bol,translate tahminine elbette ki bilimsel verilere dayanmayan hiçbir konuya izin vermediğimiz gibi Yönetim onayı alamadı.Bu translate tahmincimiz bu duruma bozuldu ve forumda yetki alamayan birkaç görev meraklısı ile yeni bir oluşumun içerisine girdi.Bu durumu bizler en başından öğrenmiş olmamıza rağmen bizi ilgilendiren birşey olmadığı için sadece beklemeye başladık.Çünkü isteyen dilediği yere gider forum kurar üye olur bizi ilgilendirmez.Fakat bu translate yazarın HavaForuma ilk ihaneti olmadığı için amacı kendi alanını oluşturmak değil bizzat HavaForum'a zarar vemek olduğunu bildiğimizden bekledik ve o da herkesi kendi gibi düşünerek üyelerimize özel mesaj yoluyla reklam atarak ve görev teklif ederek çekme gayretine düştü.Paranın açamayacağı kapı yoktur zihniyetiyle çok özel birini de bizden koparmaya çalıştı fakat başarılı olamadı.Burdan isim vermiycem ama görev teklif edilip hayır cevabını suratlarına yapıştıran değerli dostlarımıza da teşekkür etmeden geçemiycem.

Günlerce HavaForumu konuşmadan atıp tutmadan bir anları geçmedi.Burada ki bazı arkadaşlarımın Ip nosunu bulma çabaları,yanlarına çekmek için her yolu deneyip havayı alınca arkasından salladığı değerli üstadımızı çekiştirmesi,bizden görev için gidenlerin arkasından edilen onlarca laf söz vs. Birde bizim onları deşifre etmemizi kendi reklamları olarak adlandırmaları da cabası...

Şimdi buradan onlara diyorum ki varsa edebinizle susup yaptığınız ayıptan utanın açtığınız forumda ''YEL KAYADAN SADECE TOZ ALIR'' sözündeki görev meraklısı tozlarımızla açtığınız 3-5 fake üyeliğinizle 14 ü yönetim olmak üzere 30-35 mevcudunuzla kendi aranızda takılın.Yukarıda ihanet planınızı ortaya koyduğunuz bikaç resim koyacağım eğer rahat durmaz HavaForumun huzurunu kaçırma gayretine devam ederseniz içlerinde hukuki sorumluluk doğuracak kadar ileri boyutta olan yazışmalarınızı da deşifre eder gereğini yaparım.

NOT:Amaç polemik değil yapılanları ve yapılmaya çalışılanları bir kez daha gün yüzüne çıkartmak...

• Hava Forumun Sonuna Kadar Yanındayım Ölmek Var HavaForumdan Ayrılmak Yok 2.Ailem Olan HavaForumu Çok Seviyorum İyikiVar HavaForum Kim Ne Yaparsa Yapsın Zarar Veremeyecek Veremezde

• Özellikle son 2 gündür yine birçok trol hesap üzerinden Havaforuma saldırmaya çalıştıkları aşikar. Hırslarına, egolarına yenik düşüp böylesine bir sayfadan uzaklaşmış olmanın acısını hala yaşıyorlar o besbelli. Dün de yazmıştık ama yine de hatırlatalım. Trol mesajlara cevap verdiğimizde aslında onların ekmeğine yağ sürmüş oluyoruz. Hiç gerek yok, raporlayalım sadece bu yeterli. Yönetim kadromuz zaten durumun farkında yazıda da belirttikleri gibi... Havaforumun durdurulamaz yükselişinin önüne ne yaparlarsa yapsınlar geçemeyecekler...

• Hava Forumun Sonuna Kadar Yanındayım Ölmek Var HavaForumdan Ayrılmak Yok 2.Ailem Olan HavaForumu Çok Seviyorum İyikiVar HavaForum Kim Ne Yaparsa Yapsın Zarar Veremeyecek Veremezde

Senin kim olduğunu biliyoruz kardeşim.Senide ihanete ortak etmeye çalıştılar fakat sen en güzel cevabı ailenle kalarak verdin...

• Özellikle son 2 gündür yine birçok trol hesap üzerinden Havaforuma saldırmaya çalıştıkları aşikar. Hırslarına, egolarına yenik düşüp böylesine bir sayfadan uzaklaşmış olmanın acısını hala yaşıyorlar o besbelli. Dün de yazmıştık ama yine de hatırlatalım. Trol mesajlara cevap verdiğimizde aslında onların ekmeğine yağ sürmüş oluyoruz. Hiç gerek yok, raporlayalım sadece bu yeterli. Yönetim kadromuz zaten durumun farkında yazıda da belirttikleri gibi... Havaforumun durdurulamaz yükselişinin önüne ne yaparlarsa yapsınlar geçemeyecekler...

İlk görsele bakarsanız grup adından belli oluyor ne kadar EGO sahibi oldukları...

• Zaten bunlar son 2 - 3 gündür türedi. Hele içlerinde 1 tanesi var. M.güzel midir nedir? Dün okudukça sinirden başıma ağrılar girdi. En son attınız her halde forumdan sesi çıkmıyor dün akşamdan beri.

Teşekkürler HavaForum

• Ben söyleyeceğimi söyledim.Elimde bütün yazışmalar mevcut.Ya gidecek yerlerinde millete bulaşmadan duracaklar yada ben kimi görevle kandırmışlar isim isim verip yazdıkları herşeyi ifşa edecem.

• Ben isterdim ki böyle bir başlık açıldığında amaç HF üyelerini bilgilendirmek ise, daha net,şeffaf sansürsüz hali ile eldeki verileri sunulmasını beklerdim.Yine de her şeyin bir zamanı olduğunu düşündüğümde vakti geldiğinde zaten açıklanır. HF Yönetimini tebrik ediyorum bizlere en iyi hizmeti sunmak için gösterdikleri emeklerinden ötürü.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Başarı kıskanılır.Rakipler çekemez böyle hamleler yapmaları çok normal HAVA FORUM olarak bu tür şeylere alışkınız.Kimler gelip geçti.Ama HAVA FORUM giderek büyümeye devam etti ve büyümeye de devam edecektir.Bu tür şeyler HAVA FORUMU zayıflatmaz güç katar.Bizim açımızdan sıkıntı yok istedikleri hamleyi yapsınlar sonunda kaybeden onlar olur. :hfyeni (29): :hfyeni (29): 

• İlk olarak sitelerine beni üye olarak dahil etmeye ardından yazar olarak kalmamın teklifi yapıldı ancak hem havaforum hem o forumda barınamazdım. Hf ye ihanet edemeyeceğim için yaptıkları aşırı ısrara rağmen güzel bir dille reddettim sürekli. Onlarada başlarının ağrıyacagını bence vazgeçin diye Söyleyişi yapmıştım. Keşke böyle şeyler yaşanmasaydı....

• Ben isterdim ki böyle bir başlık açıldığında amaç HF üyelerini bilgilendirmek ise, daha net,şeffaf sansürsüz hali ile eldeki verileri sunulmasını beklerdim.Yine de her şeyin bir zamanı olduğunu düşündüğümde vakti geldiğinde zaten açıklanır. HF Yönetimini tebrik ediyorum bizlere en iyi hizmeti sunmak için gösterdikleri emeklerinden ötürü.

Millette rakip forum olduğu için yazıyolar olgusu yaratılmaya çalışıldı.Bizler bize yapılan ihanete onları buradan göndererek sakin yaklaşalım istedik.Dedik ki belli yaşta insanlar daha fazla kim oldukları çıkmasın ortaya.Fakat onlar bunu da anlamadılar.Fake hesaplarla foruma saldırıya başladılar.Kendi forumlarında arkamızdan konuştular.Bu ufak bir ifşadır.HavaForum'a saldırmaya ve arkamızdan konuşmaya devam ederlerse tek tek herşey ifşa edilecek.Sansüre gelince küfür vs. olanları yayınlama şansımız yok.

Kimse unutmasın.HavaForum Tepeden tırnağa bir ailedir.Kimseyi rakip görmez kimseyi karalamaz.HavaForum sedece kendiyle ve daha iyisini yapabilmek için yarışır...

• Vakti zAmanında Mashar Osman'a sormuşlar hocam size herkes deli diyor bu durum sizi rahatsız etmiyor mu diye hoca dönüp söyle demiş Birilerinin bana deli demesi çok önemli değil ama ben birine dersem o Zaman korksun zira deliliği tesçilleme yetkisi bende dir demiş. Şimdi gelelim konumuza bir grup başıboş insanın ne dediği çok önemi yok sonuçta Meteoroloji mührü bu foruma ait . Yazarlarından tut üye sayısına bakarsak anlıyoruz ki o mühür doğru kişilerin ellerinde.( Mashar Osman bu arada Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesini kurucusudur) ( ukalalık olarak algılamayın aramızda bilmeyen vardır diye parantezde açıklama yaptım)