Ankara Özel Raporlar-Yorumlar

• aldığımız 2 sistemi gfs gösterdi ecmwf değil ama adamlar hemen kötüleme moduna geçti vallahi doyumsuz bir milletiz

Yanlışınız var. 25 Aralık sistemini en başından yaklaşık 1 hafta boyunca gösteren ecmwf idi, gfs değil. Gfs son iki gün uydu. Gfs 6 Ocak sisteminde daha başarılıydı. Geçmişe dönük tarayabilirsiniz. Son kertede bence ikisi de gayet başarılı. Modelleri ya da resmi kurumları suçlamaya, yarıştırmaya da gerek yok. Ecmwf bu kıta yani Avrupa merkezli olduğu için ileriye dönük tahminleri daha tutarlı olabiliyor, bu da gayet normal. Gfs ise öyle ya da böyle en başında veya sonunda olacağı veya olması gerekeni gösteriyor, bu da bence onları başarılı yapar. Onları yarıştıran biziz, yanlışı yapan da biziz bence.

• gercekten size birsey demiyorum Samet_113 hocama devrediyorum ve de bu forumlarda bu durumda bu yorumlarda bulunanlara gercekten anlam veremiyorum adam kizilcahamam beypazari ankara konusuna yazmasin demis ya lafa bak inanilir gibi degil!!!!

• Oturduğu ilçeye kar yağıyor diye sevinen adamı linç edeceksiniz. Kar yağıyorsa elbet sevinir, istediği smiley'ı atar. Sanki kötü bir şey yapıyormuş gibi yargılıyorsunuz, yanlış.

Kar yağmıyorsa da sinirlenmenin alemi yok, kar yağmıyor diye sinirlenip etrafa çatmak çok komik gözüküyor buradan. :chinese:

• ben gercekten burada bugun okuduklarima yazilan yazilara anlam vere miyorum yazik gercekten ben hakliyim sonuna kadar ama burda beni haksiz cikaran coluk cocuk dolmus yanimda olup benim hakli oldugumu soyleyenlere tesekkur ederim

• Sistemi iyi veya kötü yaşamak varken siz gereksiz polemik yaratıyorsunuz ortamı germenin kimseye bir faydası yok ankaraya bağlı olan tüm bölgelerin yorum sayfası da burasıdır.