Ankara Özel Raporlar-Yorumlar

• 22sinde serin hava geliyor ancak ab'nin konumu ve sistemin geliş açısı nedeniyle bizim için yağış gözükmüyor İnşallah bu patern kışın bozulur bildiğim kadarıyla ab'nin kıbrısın biraz batısında oluşması bizim işimize yarar.Bu sistemde ise ab kıbrıs'da oluşup doğu akdeniz taraflarına hızlı bir geçiş yapıyor ve bize yağış düşmüyor.Yine de soğuma gayet güzel:)

• Çok keskin bir soğuk var dışarda. Özledik üşüyüp yorgan altında uyumayı. Sabah erken saatlerde dışarı çıkacaklar dikkatli olsun 2 derece ye kadar düşeceğiz. Ani hava değişikliğinden hastalanabilirsiniz. İyi geceler iyi forumlar.

• Çok keskin bir soğuk var dışarda. Özledik üşüyüp yorgan altında uyumayı. Sabah erken saatlerde dışarı çıkacaklar dikkatli olsun 2 derece ye kadar düşeceğiz. Ani hava değişikliğinden hastalanabilirsiniz. İyi geceler iyi forumlar.

Özletti kendini balkondan su almaya gidince donmalar =)

Camdan sokak lambası kontrolünde sıra, O da en kısa sürede nasip olur inşallah. ^^

• Bu ara yağış konusunda biraz sıkıntı çekiyoruz beklediğimiz yağışlara bi nebze de olsa Ekim başındaki sistemle kavuşacağımıza inanıyorum.Kış için de yavaştan takip başladı.Son senelerde Aralık ayında 1-2 sistem alıyoruz ve diğer aylarda şansımıza göre bir sistemle daha kışı kapatıyoruz.Bu sene de Aralık ayını boş geçmeyeceğimizi umut ediyorum...

• geçen gece rüyamda gördüm Ankarada aşti otogarında mahsur kalmışım dışarda felaketbir karyağışıvar enaz 50 cm hayırdır inşallah uyanınca bende şaşırdım neişim var ankarada diye 😀😀

• Yigit254 valla bende bilemedim şaşırdım biran gerçek zannettim birden tümseferler iptal anonsu geldi ahanda ayvayı yedikkk dedim daha gerisini hatırlamıyom oan uyanmışım dışarıya bibaktım şakır şakır yağmur yağıyo bizim burda😂😂

• Diyagramı çok beğendim Ekim başındaki sistem için umut vaat ediyor.Ayrıca yarın Ankara'da akşam saatlerine kadar aralıklarla yağış geçişi olabilir.Diyagramda yarınki yağış miktarında da artış var...

• 5 ekim sonrası güzel senaryolar var. Umarım kaparız bir şeyler yavaştan yağışların başlaması gerek. Baraj durumları biraz sıkıntılı olucak yoksa 2 aydır kurak geçiyor. GOJIRA Hocam musait bir zamanda baraj durumlarına bakarsanız memnun oluruz. İyi forumlar