Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Olası Sercan-Nisa-Berkan potasından Sercan gider.Mavi takımın oy potansiyeli çok yüksek.Nisa-Berkan-Cemal/Barış potasından ise muhtemelen Nisa gidecektir diye düşünüyorum.

• Sercan 3. Dokunulmazlığını da alacak herhalde. Herif makine gibi. En iyi bireysel performans onda. Gıcık hareketleri olmasa,kendine kitle yapsa şampiyondu. Performans olarak en çok hakeden lerden.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Sercan şov yaptık 18 de 17 filan attı herhalde :) Sercan şimdi 3. isim söyleyecek ve bence kesinlikle Cemal Canı söylemeli..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ooooo şenliğe gel şenliğe. Berkan efendi dün sallayıp duruyordu kazanacam sercanı koyacam potaya diyordu. Sercan dan şampiyonlar ligi performansı geldi

• Dün de söyledim bu performans normal şartlarda ya final koltuğuna oturtur yada tereddütsüz şampiyon yapar ama bu sene dedigim gibi farklı alakasiz birisi şampiyon olacak bana öyle geliyor.

• Sercan mı kazanmış dün bir arkadaş vardı %100 demişti barışın ismini verecek demişti

Herhalde doğruymuş, demişti dün akaşm takip ettiği bir sayfa vardı hep doğru çıkıyor diye.^^ Acun bir gün öncesinde çekemsine rağmen yine köstebek var...

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Herhalde doğruymuş, demişti dün akaşm takip ettiği bir sayfa vardı hep doğru çıkıyor diye.^^ Acun bir gün öncesinde çekemsine rağmen yine köstebek var...

vallaha ben anlamadım bu işi her sene köstebek çıkıyor ben olsam yerinde yarışma yayınlanana kadar kullandırtmam telefon o kadar paran var al bi sinyal kırıcı zor bir şey değil

• Ses kayıtları olayı çok gereksiz oldu. Çok ucuz oldu.ne gerek vardı

Reytingci, primci Acun. Olay kapanmış, gitmiş. Niye açıp yarışmacılara sıkıntı yaşatıyor ki? Sercan müthiş formda belki de etkilenecek. Aileleri var. Nisa'nın babası kız babası. Kız babası olmak kolay değil yani. Saçma sapan Acun'un işleri. Belki nisa elenip gidecek bile.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Valla buraya yazmadım ama cumartesi akşam bi yerde Nisa gidecek diye duyum görmüştüm. Giderse gerçekten 2-3 gün önceden bu bilginin sızması şüphelendirici...

Hatta Bi yerde denilen Berkan elenmiş konseyde olay çıkmış tekrar çekilmiş konsey. Bakalım köstebek lerin hangisi gerçek köstebek? Nisa mı gidecek berkanmı

• Dün bu potaya Sercan yakışır diyen Berkan şimdi aslan gibi geldim aslan gibi giderim diyor :):)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN