Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sabriye Trabzon’da Gold Gym hangarda antrenman yapıyor. Orada Türkiye şampiyonu olmuş hocayla antrenman yapıyordu. Önceki survivora göre acayip zayıfladı ve form tuttu. Sporun meyvelerini biraz da olsun toplayacaktır.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Bu melisayı yazmayıp erkek yazdılar öyle mi?Sabriye versiyon 2 öyle böyle değil tam facia.Ömür törpüsü.

seda dışındaki bütün kızlar çöp hocam ama erkek yazıp duruyorlar, bu gecede biz kaybettik değil mi? yine erkek yazarlarsa şaşırmam

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• seda dışındaki bütün kızlar çöp hocam ama erkek yazıp duruyorlar, bu gecede biz kaybettik değil mi? yine erkek yazarlarsa şaşırmam

Biz kazanmışız galiba dönmüş buradan yunanistan erken vermiş öyle diyorlar.

• Kızlar çöp dedik ama bugün iyilerdi:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Harbi izleniyor ya ben izlerken utanıyorum kendimden böyle bir şeyi izleyerek zamanımı nasıl harcarım diye. Milyonlarca saat çöpe gidiyo ülkede :(

Kendinden utanmana gerek yok çok utanıyorsanda film sektorüne el atıp iyi bir yapımcı veya senarist olup bize daha kaliteli şeyler sunabilirsin hafta sonları. Cumartesi ve Pazar günlerini eğer evde geçiriyorsan televizyonda adam akıllı izliyecek birşey bulamazsın akşam ya maç tartışmalı programlar olur onları izlersin ya siyaset konulu programları yada kalitesiz çöp diziler veya survivoru izleyebilirsin. Hafta içi zaten 2-3 tane kaliteli diziler oluyor o günlerede survivoru koymazlar koysalar bile kimse izlemez. Başka seçenek yok malesef bu sene pek izlemesemde arada bakıyorum internetten bende ve kendimden utanmıyorum. Adam akıllı yapımcıyım diye ortalıkta gezinip bize hafta sonu adam akıllı birşey izletemiyenler utansın ben niye utanayım.

• bu sene yeterli heyecanı vermemesinin sebebi yarışmacılar iyi rol yapamıyorlar bora hariç..biraz hikmet bilerek karıştırmaya çalışıyor yunan takiminda cok uç sivri karakter yok yani olay yaratacak isim yok bu sene o yüzden izlenmiyor..acun sabriyeyi neden aldı bir olay reyting lazım acun da biliyor geçen seneler gibi olmadı bu sene ve olmuyor da..ileriki zamanda türk yunan geçmişteki düşmanlık üzerinden milliyetçilik üzerine bir senaryo cizilirse o zaman kıpırdanma olur ki bunu acun çoktan düşünmüştür :D

• Genel olarak izlenecek bir şey yok gerçekten ama saçma programlar varsa ben bunu izleyerek benliğime zamanıma zarar vermemeliyim diye düşünüyorum. İlerde umarım iyi bir yapımcı olurum. Hedeflerimden biri ama eminim ki insanımız yine değer bilmez kalite yükseldikçe izlenme oranı düşer. Malesef nerde boş iş orda biz. :( Allah sonumuzu hayır etsin.