Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @divane Şuana kadar önceki senelerdende böyle çok sessiz karekterlerden performansı çokta iyi olmayıpta şampiyon olan varmıdır çıkaramadım. Bizde malesef dediğin gibi böyle atılgan olmadan performansın çok iyi olmadan şampiyonluk çok zor ve halkında dikkatini çekmiyor.

• adem turabi sema ümit karan merve bu takım yine güçlü oldu bide üstüne hakacı mustafa kemal i verdilerki son gelen yarışmacıların en iyisi kendisi. Vere vere bu sene bekleneni yapamayan Murat, ve diğerlerine göre yavaş olan damlayı verdin Acun, gerçekten takım kurmasını bilmiyorsun..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• hiç beğenmedim bu dağılımı bende..dereyi geçerken at değiştirmek gibi birşey bu..ümit karan diyorki.acun bey siz çok iyi analız yapıyorsunuz,yok efendim klüp başkanı gibi falan filan..iyide bu hesabı en başında yapacaktı..insanların onurlarını zedelediniz orda..gönüllüleri yerden yere vurdu acun resmen..

• Murat yerine ademi geçseydi de rekabeti görseydik..sonra 2 dir oylamaya girmeyen cumali tutmanın ne anlamı var gönderse allstara ilk elemede gidecek.Hakkaniyet olmadı...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Hepsini öyle konuşturan para ne yazık ki.Onlarda içlerinden neler diyorlar ama dışa vuramıyorlar sadece.Tekrar söylüyorum yine denk takımlar olmadı.Bu iş ümit karana ve turabiye yaradı yine cumaliyi bol bol seçerler artık:) Eli sıcak ümit çok oynamaya devam edecek:)

• Murat yerine ademi geçseydi de rekabeti görseydik..sonra 2 dir oylamaya girmeyen cumali tutmanın ne anlamı var gönderse allstara ilk elemede gidecek.Hakkaniyet olmadı...

Projesini koruma çabaları böylelikle mustafa kemali harcamış oldu birleşmeyi göremez o grup içinde ancak sahra yada elifle çıkarsa gitmez.

• Nevin gitti hayde güle gülee

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Turabi-Merve ve Ümit karan bu 3 üne sinir oluyorum. Ama Turabi ve Merveye gıcıklığım bir başka:) Nevinin gitmesi iyi oldu bu seneki survivorun en büyük hayal kırıklığı kendisi..