Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • eh dediğimiz oldu sabriye adem i koydular mı potaya, karşıda da göz altından 2 oy potansiyeli olan al sana sürpriz bir oylama

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ilhan sema furkan ve serhat; sabriye demedi mi?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• pınar--- ilhan
    serhat/furkan/sema/ilhan----sabriye
    adem/sabriye/şahika----------sema olmuş oylama.İlhan Semaya oy atmamış ben yanlış hesaplamışım...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• aynen öyle bende dedim la yanlışmı gördüm:) pınar yazaydı ilhan yerine sema güzel olurdu:) buarada bence serhat bu gece ipini çekti final göremez, ademle kim takışırsa gider, serhatta gider.

• ünlüler adasındaki 4 lü den hangisini seviyorsun desen ,derim ki hepsi rahatsız hepsi boş( ilhan-serhat-sema-furkan) hepsi karaktersiz.

• Bu akşamı sonradan da olsa izledim özellikle konseyi.Her iki takımda karışmış durumda.Gönüllülerde Erdi grubuna karşılık tuğçenin olduğu grup,Ünlülerde ise Adem grubuna karşılık serhatın olduğu grup tamamen birbirine ters düşmüş durumda.Oylamaya gelecek olursak bana göre sabriye gitmeli ama sanki bir sürpriz olacak ve berna gidecek gibi geliyor bana.Ademi aday göstererek kendi ipini çeken serhat ise tamamen gözümde bitmiştir.Bu sene geçen sene gibi tam anlamıyla hem performans hem de karakter olarak tam hakeden biri olmadı.Ben bu akşamdan sonra artık tamamen adem tarafını tutmaya karar verdim.Performansı bir iyi bir kötü ama sonuç ne olursa olsun.İsterse finale kadar 50 de 0 yapsın genede desteklemeye devam edeceğim.En azından karakter var.Karaktersizin peşinde koşacağıma karakterli adamla sonuna kadar giderim.İlhanın suskun ve sinsi halleri, semanın ego savaşları, Furkanın abilerinin ve ablasının peşinden ayrılmayışına yada sakatlığı çenesine vuran serhatı tutacağıma hiç oyun kazanmasın ademi tutarım daha iyi.Eğer o günleri görürsek kıbrısta koltuğa adem oturduğunda o dediği lafları yiyen de serhat olacak.

• Valla en çok Burçağın kazanmasına sevinirim.Sporcu geçmişi olmayan tek bayan yarışmacı.Survivoru en çok o yaşıyor.Tabi zor performansı yetmeyebilir.Ogeday Tuğçe Elif tv dünyasında yer alırlar.Acun bünyesinde tutar onları zaten.Adem-İlhan finali olur gibi geliyor.O zaman da Ademi desteklerim.Pınar da iyi ama bizim millete cazip bir yönü yok.destek almaz.İlhanı yazabiliyor mesela ademde o cesaret yok...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bu akşam ki oyun parkuru çok ilginç.Nasıl akıllara geliyor valla büyük başarı.Her sene değişik parkurlar değişik engeller ortaya çıkıyor.İlk oyuna gelince İlhan ile Volkan oynuyor ve volkan kazanıyor.Bu oyun erkeklerde hızlı ve çevik olanlara bakıyor.Ünlülerde özellikle furkan parkuru iyi geçebilir sonunu da iyi yaparsa başarılı olur.Adem de hızlı gelir diye düşünüyorum ama ademdeki atış beceriksizliği yine nüksederse kaç defa iyi gelirse gelsin sonuç onun için hüsran olur.Serhat sakat haliyle karşı takımın ogeday,volkan gibi adamları geçemez.İş yine kızlara kalıyor bakalım onlar ne çıkaracak.