Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ulan Aycan^^ Ada yahu burası biri diyor elini yıkamıyor biri diyor ağzinı şapırdatıyor.Saçma bence.Bu arada Cemal-Berkan'dan başkası haketmiyor..

Sonunda barış'tan vazgeçmişsin tebrik ediyorum doğru yolu bulduğun için 🤣

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Sonunda barış'tan vazgeçmişsin tebrik ediyorum doğru yolu bulduğun için 🤣

Son haftadaki hareketleri uyuz etti valla.Eskiden mücadele ederdi son haftalarda bunu göremedim.Bu arada Cemal hakediyor dedim yanlıs anlaşılmasın kesinlikle tuttuğum biri değil.Karakter ve ada hayatı olarak kesinlikle bir Survivor değil.Şu durumda Berkan dışında kimseyi tutmam hocam..

• Son haftadaki hareketleri uyuz etti valla.Eskiden mücadele ederdi son haftalarda bunu göremedim.Bu arada Cemal hakediyor dedim yanlıs anlaşılmasın kesinlikle tuttuğum biri değil.Karakter ve ada hayatı olarak kesinlikle bir Survivor değil.Şu durumda Berkan dışında kimseyi tutmam hocam..

Doğru yorum teşekkürler 👍

• Ben izlemiyorum artık ama twitterda Aycanın dedikleriyle ilgili gündemde:) Aycan Barış için birşeyler demiş galiba?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ben izlemiyorum artık ama twitterda Aycanın dedikleriyle ilgili gündemde:) Aycan Barış için birşeyler demiş galiba?

Valla hocam Mert-Sercan-Ersin ve Yasin,Barış'ı son 4'e taşıdı.Diğerleri de destekledi(Aşkım,Ezgi,Nisa vs) Şimdi de Aycan finale taşıyacak muhtemelen.Barış'ı sevmeyenler bile Aycan'ı eleştiriyor bu konuda..

• Aycan kendince aşağılamak istedi ama kendini rezil etti. Nisanın zaten her zamanki gibi konuyla ilgisi olmadığını seyretmedim diyerek ortaya koydu...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Sercan elendikten sonra tek dakikasına bile bakmadım yarışmanın, sanırım bu seneden sonrada izlemem büyük ihtimal, abuk sabuk haller hareketler iyice zıvanadan çıktı yarışma, yüzleşmeyi yanlış anlamış herhalde Aycan:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Berkan üzüldüm sana:( Hak eden kişiydin bence, performansından. Ben Yasin gider gibi zannediyordum, baya şaşırdım... Zaten Barıştan bir cacık olmaz:thumbdown: Bare, cemalcan yada yasin olsun finalist.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Ailesinin küfürlü videosu yüzünden elendi. Birde cemalcan ile yarıştığı için ailesi cemalcan'a küfür etti anladı millet. Yazık oldu. Ailesi yüzünden emekleri boşa gidiyor.

• Yahu yok, kufur elbette sebeplerden biridir ama taa en basindan cemal can baris finali bizi bekliyor biliyoruz, sistemde ona gore devam ediyor. Benim tek anlamadigim yarismanin basindan beri her seyi falso olan Yasin hem Sercani hem Berkani nasil eler?

• Ailesi son dakikada Berkan ın kalesine gol atınca yapacağı birşey kalmadı. Survivor un akışını değiştiren biri oldu. Ünlülere gittiğinde de gönüllülere gittiğinde de o takımların düşüşlerini ortadan kaldırdı. O düşmeyen kutu kaderi oldu. Kısmetinde yoksa her şey yalan...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Yahu yok, kufur elbette sebeplerden biridir ama taa en basindan cemal can baris finali bizi bekliyor biliyoruz, sistemde ona gore devam ediyor. Benim tek anlamadigim yarismanin basindan beri her seyi falso olan Yasin hem Sercani hem Berkani nasil eler?

Yasin kuru fasülye, :hfyeni (18)::hfyeni (18): Valla aradan sıyrıldı şansa bala... ^^

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Video da küfür ediliyor ailesi bireyleri tarafından, Hem de arkadaşım dediği yarışmacıya . Ama berkan tam bir ironi içinde hep aileden , iyi yetiştirilmeden bahsediyor. Herhalde bilinç altında bir şeyler var.