Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Son 3-4 yıldır ne o ses ne de Survivor izlemiyorum. Hakkaniyet konusunda sıkıntı olduğunu düşünüyorum bu tarz yarışmalarda

• Öncelikle Acun'un bu son sistemi gerçekten çok kötü.Ancak survivor 1 aylık bir yarışma değil.Eskiden performans sıralamalarında gözükmeyen bir Sercan var ortada.Ayrıca Mert'le beraber herkese itici gelen tavırlarını da unutmayalım.Survivor sadece performans yarışması da değil.Düzgün ve iradeli bir karakter koyman gerekiyor ortaya.Sercan'ın performansı gerçekten iyidi ancak birçok hareketi antipatikti.Böyle olunca bir fan kitlesi toplayamadı.Mücadelesi için tebrikler ancak bir Survivor değildi benim gözümde..

• Öncelikle Acun'un bu son sistemi gerçekten çok kötü.Ancak survivor 1 aylık bir yarışma değil.Eskiden performans sıralamalarında gözükmeyen bir Sercan var ortada.Ayrıca Mert'le beraber herkese itici gelen tavırlarını da unutmayalım.Survivor sadece performans yarışması da değil.Düzgün ve iradeli bir karakter koyman gerekiyor ortaya.Sercan'ın performansı gerçekten iyidi ancak birçok hareketi antipatikti.Böyle olunca bir fan kitlesi toplayamadı.Mücadelesi için tebrikler ancak bir Survivor değildi benim gözümde..

+1

Genel performans tablosunda da sercan 1. Değil mi yarışma başından beri galibiyet mağlubiyeti oranı en yüksek isim. Eskiden de oyun kazanıyordu. Bel ağrısı yalanına 1-2 hafta oynamadığı oldu. Karakteri çok itici katılıyorum. Ama son 1 ay demek de pek doğru değil. Genel olarak iyi de hep sayı alıyordu. Yanlış anlama survivor değil gözümde diyorsun ama barış survivor diyorsun. Ona kıyasla çok daha survivor'dur ya.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Genel performans tablosunda da sercan 1. Değil mi yarışma başından beri galibiyet mağlubiyeti oranı en yüksek isim. Eskiden de oyun kazanıyordu. Bel ağrısı yalanına 1-2 hafta oynamadığı oldu. Karakteri çok itici katılıyorum. Ama son 1 ay demek de pek doğru değil. Genel olarak iyi de hep sayı alıyordu. Yanlış anlama survivor değil gözümde diyorsun ama barış survivor diyorsun. Ona kıyasla çok daha survivor'dur ya.

Sercan son aylarda atak yaptı yaklaşık 3.5 ay boyunca Barış 1.'ydi tabloyu bir daha dikkatlice incelemenizi öneririm.Yazımı dokursanız Survivor'un sadece performans yarışması olmadıgını,düzgün ve iradeli bir karakter koyulması gerektiğini söylemişim.Maalesef Sercan yaptığı dedikodulardan ve itici tavırlarından sınıfta kaldı.Istiyorsa %100 performans versin yine de karakter survivor'un önemli kriterlerindendir...Barış'a gelirsek Barış'ın birçok konuda haklı olduğunu elenen yarışmacıların roportajlarından görebilirsiniz.Sakatlıktan sonra kilo alarak performans kaybı yaşamiş bir yarışmacı.Evet benim için Berkan ve Barış Survivor'dur.

• Yarın inşallah cemalcan-Berkan yasin-barış eşleşir.ve finalde cemalcan-yasin olur. Ve taa taa Yasin kazanıp finalist olur. Böylece Berkan cemo ve barış 3lü potaya girer^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Yarın inşallah cemalcan-Berkan yasin-barış eşleşir.ve finalde cemalcan-yasin olur. Ve taa taa Yasin kazanıp finalist olur. Böylece Berkan cemo ve barış 3lü potaya girer^^^^

Elifi elemişin hemen hocam 😂

• Orda desteklenecek tek kişi kaldı baştan beri ben buyum diyen yasin. Diğerleri gibi her seferinde kılıktan kılığa girmedi

• Barış destekçisi cidden var mı ? adam sürekli halka oynuyor.Orda hak eden birisi varsa oda Berkan'dır.Cemalcan ve Barış kazanmasın kim kazanıyorsa kazansın yeterli benim için.

• Sırf sosyal medyada takipçisi çok fazla diye ve ünlü popçular ve oyuncular tarafından desteklenen Cemalcan,onun yan sanayiside kızlar tarafından aaa ne kadar yakışıklı diye oy atılan Barış.Şu 2 adamdan biri kazanırsa gerçekten yazıklar olsun.

:hfyeni (18)::hfyeni (18)::thumbup:

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Bugünkü performanslar yanıltmasın. Berkan ın çıkışta en az 10m farkla oyunlara başladı. Diğerleri uyanamadı. Düdükle diğerleri platforma atlarken Berkan koşarak atlıyordu^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...