Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Barışın en büyük avantajı sponsoru olması yani sms desteği. İnşallah şampiyon olmaz. Orada hak eden Cemalcan veya Elif var.

• Bundan sonra Survivor eleme formatı değişmezse bitmiştir benim için. Adam önüne geleni yendi tipi yok diye elendi.

Saci ve tipi yok diye kaybetti malesef yeni nesil sagolsun yazik oldu secoya. Digerlerinden daha cok hakediyordu performans olarak.

• Sercan ilk haftalarda ünlü potasına girse gidecekti. Kuntiliğiyle bir çok potadan yırttı. Son düzlükte yaptığı performans toplu SMS sonrasına denk geldi. Son 2-3 haftaya bakıp kahraman olması sadece balık hafızalı oluşumuzdandır. Yolu açık olsun...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Sercan ilk haftalardaki hatalarininda kurbani oldu, o ilk zamanlar ki itici sozleri ve davranislari cok puan kaybettirdi, sonraki performansi yetmedi ama suda bir gercek, yasinin barisin oldugu yerde sercanin elenmemesi gerekliydi..Uzun zamandir survivor izlerim eger seneye Cemal Can gibi Yasin gibi Baris gibi adamlar dogru duzgun performans gostermeden ilerlerse bende izlemekten vazgececegim..

Başkan en kötü survivor ve en kötü yarışmacılar bunlardan takım yapsınlar all star olarak eskilerden yapsınlar telef ederler bunları o yüzden bu seneyi hiç sayma

• Sercan ilk haftalarda ünlü potasına girse gidecekti. Kuntiliğiyle bir çok potadan yırttı. Son düzlükte yaptığı performans toplu SMS sonrasına denk geldi. Son 2-3 haftaya bakıp kahraman olması sadece balık hafızalı oluşumuzdandır. Yolu açık olsun...

hocam toplu sms ten önce de bu performansı gösterse bile elenecekti. Asıl problem medyatik olmaması idi. Sosyal medyadan takipçisi azdı. Tip zaten yok. Yani ağzı ile kuş tutsa bile elenecekti.

• Adam bireyselde önüne geleni ezdi geçti. Dokunulmazlık oyunlarının 6 sını kazandı ama elenen yine o oldu. Son zamanlarda oyun kazanamayan berkan ve barış ise adım adım finale gidiyor. Yazık çok yazık.

• Arkadaşlar tekrardan rica ediyorum ve kimseyi direk suçlamıyorum: Lütfen ima dahil olmak üzere aldığımız duyumları(kim elenecek, kazanacak vs.) konuya yazmayalım. Ulaşmak isteyen sosyal medyada çok rahat şekilde kalabalık sayfalardan bu bilgilere ulaşabiliyor.

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Sercan bireyselde performans yaptı öncesinde ortada yoktu ekürileriyle beraber kadınlardan beterlerdi 20 yaşında bir kızı ne duruma düşürdü bazı şeyleri unutmayın

• Dokunulmazlik oyunu kazanan adamin aday gosterilmesi mantigi zaten basli basina sacmalik. Demek oluyor ki, Baris sampiyon olacak. Sampiyon olmak icin yan gelip yatmak lazim. Yada Berkan gibi öküz gibi böğürmek veya cemal can gibi sabah aksam aglamak lazim. Bu ne aptal.bir yarisma

• Seneye aglayan zirlayan malak gobi yatip uyuyacak olan ama youtuber tanidigi unlu tanidigi olan varsa ilk 4 e yazin bosuna yarismasinlar..

Bu elemeden sonra yazik oldu..Sercan cok matah degildide digerleri ak pakmiydi? neyse bana gore sampiyon belli Cemal ile baris final koltuguna oturur ve Cemal sampiyon olur..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• hocam toplu sms ten önce de bu performansı gösterse bile elenecekti. Asıl problem medyatik olmaması idi. Sosyal medyadan takipçisi azdı. Tip zaten yok. Yani ağzı ile kuş tutsa bile elenecekti.

3lü çeteyle yaptıkları Nisa skandalı performans düşüklüğüne rağmen elenmedi o dönem... Bu işlere girmeyip son dönemdeki performansını gösterse halk onu Ademin yerine koyar şampiyonluğa taşırdı. Tipe mipe bakmazdı...

2 Mal editiert, zuletzt von 4 Şubat ()

• Sercan'ı sevdiğimi söyleyemem, yaptığı muhabbetleri(konuşmaları) hiç beğenmeyen biriyim hatta. Kendisini şampiyon adayı olarakta görmüyordum ki kendisi de takdir edilecek şekilde şampiyonluğa benden daha çok ihtiyacı olanlar var diyen biri zaten. Kendisi de baştan beri çok başarılı bir yarışmacı da değildi, sakatlığını attıktan sonra son 2 ayda ortalığı yıktı diyebiliriz.

Fakat eğri oturup doğru konuşmak lazım, Acun'un bu son türettiği saçma sapan sisteminin büyük haksızlık olduğunu da gösteren bu adam oldu. 6 dokunulmazlık oyunundan 5'ini kazanan bir adamın elenmesini ben adaletsiz buluyorum ve kabullenemiyorum. Survivor kelimesiyle çelişen bir durum.

Neyse uzun lafın kısası sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorum bende, çın çın ötüyorum. Boşver gitsin.

• Dokunulmazlik oyunu kazanan adamin aday gosterilmesi mantigi zaten basli basina sacmalik. Demek oluyor ki, Baris sampiyon olacak. Sampiyon olmak icin yan gelip yatmak lazim. Yada Berkan gibi öküz gibi böğürmek veya cemal can gibi sabah aksam aglamak lazim. Bu ne aptal.bir yarisma

Tepki olarak izlemeyin derim ben bu sezon 4 hafta kadar izleyip biraktim ergen aglamalari ve yatarak sms almalari nedeniyle. Sosyal medyadan arada takip ettim sonuclari okadar. izlenecek gibi degil o baris ne yaptida sampiyonlugu hakediyor simdi. Magdura yat boy pos fizik olsun oh ne guzel kizlar oy atiyor zaten her turlu ilk 4e giriyorsun.

• 3lü çeteyle yaptıkları Nisa skandalı performans düşüklüğüne rağmen elenmedi o dönem... Bu işlere girmeyip son dönemdeki performansını gösterse halk onu Ademin yerine koyar şampiyonluğa taşırdı. Tipe mipe bakmazdı...

Abi Sercan'ın yaptığı muhabbetlerin kötü olduğuna katılarak bir itirazda bulunmak istiyorum. Onları yapmasaydı ve performansı bu seviyede olsaydı ben Cemal ve Barış'ı yine geçebileceğine inanmıyorum. Ben bu seneki Cemal ve Barış kitlesi gibisini ne gördüm ne duydum, olup olabileceği maks. üçüncülüktü bence. Herkeste bu durumu garipsiyor bence, Barış tek bir dokunulmazlık alamadığı halde şüphesiz güvendiği kitlesine dayanarak 6'da 5 yapan adama racon kesiyor, bir kere dokunulmaz olda öyle konuş derler adama.

• Tepki olarak izlemeyin derim ben bu sezon 4 hafta kadar izleyip biraktim ergen aglamalari ve yatarak sms almalari nedeniyle. Sosyal medyadan arada takip ettim sonuclari okadar. izlenecek gibi degil o baris ne yaptida sampiyonlugu hakediyor simdi. Magdura yat boy pos fizik olsun oh ne guzel kizlar oy atiyor zaten her turlu ilk 4e giriyorsun.

Yorumunun altina okyanus dolusu murekkeple imza atiyorum. Acun uyguladigi formatla buyuk bir adalet sorunu olusturdu. Kesinlikle izlemem daha

• Valla semih de fenomen olduğu dönemde gitti ama yürümedi. Halk tutarsa fan man tanımaz. Bu sene çürük yumurtaların biraraya geldiği bir dönemdi. Ama Pandemi bu dönemi Acun için altın yaptı. Yarışmanın ilk haftalarında bakın bu konuda bile yazılan birşey yoktu. Acun belkide tarihi hezimet yaşayacakken bu durumlara geldi...

• acun kendi elinle yine programin tadini tuzunu kacirdi her programi gibi finalleri berbat gecen yarismalar oluyo bi duzenle fazla oynarsan yarisma duzeniyle hic bir zevki kalmiyoyor o ses turkiye ilk elemelerini merakla zevkle izlerken finallarini hic izlemedim birinci olanlardan hic biri piyasaya damgasini vuramadi kayboldu gitti sorvivor de oyle mastersef tede finalleri cok kotu yapiyor sacma sapan bi oylama sistemi yapti turkiyede 24 saatte neler degistigi belli her hafta standart oylama devam ede ekti cunku herkez o haftaki olaylar ve performansa gore oylari atiyodu herhalde her gun sercan kazanacak yarismalari diye programin cekismesi heyecani kaicak diye sercan gitti antipatik biriydi ))))) ama hakdiz elendi