Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Salı günü Barış 4te3 bugün 5te4 yaptı.Yeni parkurlara geçince bazı şeyler kendini belli ediyor.Parkur ezberleyip oyuna çıkanlar sayı vermeye başladı...

Bence Barış parkurdan değil de son 2 hafta artık bitiyor oy toplamak lazım varımı yoğumu vereyim oyları alıp, şampiyon olayım gerekirse yıllarca yatarım iyi kazanırım işin ucunda diyor haklı da. Artık yüzde yüzünü verir.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bence Barış parkurdan değil de son 2 hafta artık bitiyor oy toplamak lazım varımı yoğumu vereyim oyları alıp, şampiyon olayım gerekirse yıllarca yatarım iyi kazanırım işin ucunda diyor haklı da. Artık yüzde yüzünü verir.

sen Barışa çok hakkını vermiyorsun adam sakatlanana kadar survivorda performans olarak kırmadık rekor bırakmadı bence olayı sırf sms bağlamamak gerekir

• Bence Barış parkurdan değil de son 2 hafta artık bitiyor oy toplamak lazım varımı yoğumu vereyim oyları alıp, şampiyon olayım gerekirse yıllarca yatarım iyi kazanırım işin ucunda diyor haklı da. Artık yüzde yüzünü verir.

Her şeye de strateji deme be kardeşim.Şu sözünden sonra Sercan'dan farkın yok gözümde.Parkurlar değişti sayı almaya başladı adam bu durum gayet net.Sercan futbolcu olduğu için alışkın ezberlenen parkurlara.Zaten ne hikmetse coronalı olmayan parkurların hepsinin yarısında eğilme var.Neredeyse 2-3'ünde de halka var...

• sen Barışa çok hakkını vermiyorsun adam sakatlanana kadar survivorda performans olarak kırmadık rekor bırakmadı bence olayı sırf sms bağlamamak gerekir

Yok ciddiyim olay bu. Gerçekten son 2 haftaya girildi. Sms toplaması lazım. Diğerleri içinde geçerli. Zaten son haftalar artık şampiyonluğu buradan vermek istemez kimse. Varını yoğunu verecekler yani.

• Her şeye de strateji deme be kardeşim.Şu sözünden sonra Sercan'dan farkın yok gözümde.Parkurlar değişti sayı almaya başladı adam bu durum gayet net.Sercan futbolcu olduğu için alışkın ezberlenen parkurlara.Zaten ne hikmetse coronalı olmayan parkurların hepsinin yarısında eğilme var.Neredeyse 2-3'ünde de halka var...

Performansına lafım yok. Dediğim diğerleri içinde geçerli. Son 2 hafta girildi. Oy önemli. Buradan şampiyonluğu hiçbiri vermek istemez. Artık varını, yoğunu vericekler parkur farketmeden. Performans artış sebebi bu. Niye yanlış anlaşıldı anlamıyorum gayet dediğim doğru.

• Yok ciddiyim olay bu. Gerçekten son 2 haftaya girildi. Sms toplaması lazım. Diğerleri içinde geçerli. Zaten son haftalar artık şampiyonluğu buradan vermek istemez kimse. Varını yoğunu verecekler yani.

Benim tahminime göre o kadar fazla oynamaz sms ancak şu olabilir finalde diğer yarışmacıları tutanların attıkları oynar ama şunu kesinlikle biliyorum finale acunun parmağı değiyor

• Performansına lafım yok. Dediğim diğerleri içinde geçerli. Son 2 hafta girildi. Oy önemli. Buradan şampiyonluğu hiçbiri vermek istemez. Artık varını, yoğunu vericekler parkur farketmeden. Performans artış sebebi bu. Niye yanlış anlaşıldı anlamıyorum gayet dediğim doğru.

Ben öyle düşünmüyorum her zamanki performansını gördüm.Sadece çook daha az eğilme olduğu için atışlara geriden gelmedi ve sayıları aldı.

• Sercan başka şeyden kaybedecek, ama bu performansa yazık olacak maalesef. İnanılmaz bir performansı var, bu arada Sercan yarışma başladığından beri sadece Nisayla olaylarının ilk başladığı zaman dilimi dışında gayet iyiydi. Ama final haftaları bunlar dolayısıyla konsantrasyonu tamamen yarışlar, öyle olunca da başarısı geliyor

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hala survivor izleyen var mı ya sıkmadi mi artık başa sarıyor surekli final hariç başka bölümünü izlemem artık :thumbdown::sleeping:

• Sercan'ın bu akşamki bölümünde olanlar oyun hilesi gibi geldi bana.Diğer yarışmacılar puzzle kısmında evirip çevirmek zorunda kalırken parçaları,Sercan direkt koyuyordu sanki hazır bırakılmış gibi...Bir olur tesadüf dersin,iki olur tesadüf dersin ama çoğunda hiç çevirmeden direkt parçaları yerine koydu.

Zaten ne olduysa Acun'un o meşhur Avrupa'dan takım alma ve o takımda "Sercan olsa ne güzel olur" sözlerinden sonra oldu.Acun zaten kendi yarışması diye istediği hafta istediği kuralı değiştiriyor,kimin hangi oyunlarda-atışlarda başarılı-başarısız olduğunu biliyor.Ona göre de kurguluyor programını.Yalnız bu kadar kurgu zaman gelecek başını çok fena ağrıtacak.

• Acun da biliyor survivor ilelebet sürmeyeceğini. Gittiği yere kadar diye sosyal medyayı ön plana alıyor. Varmısın yokmusun da döneminde efsaneydi. Yeni format bir yarışma bulmalı survivor başlangıcı tadında. Mesela Amazing Race 2şerli 11 takımdan oluşan bir yarışma. Dünyanın farklı ülkelerinde ipuclarını takip edip sonuca giderken o ülkenin halklarıyla temasa geçmeleri gerekiyor...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...