Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sercan'ın ikinci olmasına çok şaştım. Şu antipatik herife kim niye oy atar? Her şey performans değil ya. Şu Survivor'da elif ve berkan hakettiğini alamıyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Barış bence sakatlığı varken hazır hiç oynamasın. Kitlesi her türlü her hafta onu 1. Yapıyor. Nasıl bir kitleye sahipse yazık gerçekten. Bu kadar da olmamalı. Yata yata finale gider istese. Kitlesi normal bir kitle değil. Yaş ortalamasının çok düşük kitlesinin. Babaları ödüyor paket ücretini bunlar pat pat sms atıyor. Ekstra sponsor olduğu şeyler de var diyorlar.

Ademin ilk senesi içinde öyle deniliyordu ama işin sonunda Ademe karşı olan bütün yarışmacıların oyları ve son anda olaya katılan seyirci ,sonucu değiştirdi. Bence yine aynısı olma olasılığı yüksek..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ve Barış 8.kez 1.oluyor.Performansı çok daha düşük olup 1.olan Cemal Can'a ise hiçbir eleştiri yok yine ama bugün 3-2 yapan bir Barış var^^ Şu potadan Berkan elenirse ciddi üzülürüm bu arada..Bariş 1 Berkan 2 beklerdim.Artık Yunus veya Evrim'in gitme zamanı geldi çoktan..

• Ve Barış 8.kez 1.oluyor.Performansı çok daha düşük olup 1.olan Cemal Can'a ise hiçbir eleştiri yok yine ama bugün 3-2 yapan bir Barış var^^ Şu potadan Berkan elenirse ciddi üzülürüm bu arada..Bariş 1 Berkan 2 beklerdim.Artık Yunus veya Evrim'in gitme zamanı geldi çoktan..

Mavi takımda kim olsun 1.? Cemalcan'a bayılmam hatta açıkçası sevmiyorum da ama yasin mi olsun? Ardahan dışı yok. Evrim olamaz. Cemalcan'ın o kadroda 1. Çıkmasından normal bir şey yok. Ama barış hiçbir şey yapmasa bile yata yata 1. Oluyor. Ezbere atılan oylar. Tamamen fanboyluk.

• Evrim gidici gibi duruyor. Berkan ve Yasin daha çok oy alır ondan. Şu son sıralar yunus emre'de taraftar tuttu kendine. O yüzden en antipatik olan evrim gidici gibi. Oy kitlesi düşük.

• Sosyal medyada yunus emre elendi Azerbaycan'da bir şey mi ne yayınlanmış diyorlar doğru mu bilmiyorum doğru ise gene açık verilmiş. Dün acun bir şekil bilgi sızıyor çekimleri 1 saat önce çekeceğiz falan diyordu.

• Sercan'ın ikinci olmasına çok şaştım. Şu antipatik herife kim niye oy atar? Her şey performans değil ya. Şu Survivor'da elif ve berkan hakettiğini alamıyor.

bir şeyi atlıyorsun, artık karakterden çok performans zamanı, ve Sercan son zamanlarda inanılmaz geliştirdi kendini ve iyi performans gösteriyor o yüzden oy alması doğal. Turabi denen yarışmacıda karakter var mıydı? Ama adam yarışmak için yaratılmış gibiydi ve son haftalarda iyice pik yapmıştı ilk senesinde, Sercan bir Turabi değil ancak artan performansını görüyor insanlar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Mavi takımda kim olsun 1.? Cemalcan'a bayılmam hatta açıkçası sevmiyorum da ama yasin mi olsun? Ardahan dışı yok. Evrim olamaz. Cemalcan'ın o kadroda 1. Çıkmasından normal bir şey yok. Ama barış hiçbir şey yapmasa bile yata yata 1. Oluyor. Ezbere atılan oylar. Tamamen fanboyluk.

Cemal'de de aynı kitle var hiç merak etme ama Barış'ın tek kitlesi bu değil.Öyle olsaydı 8. kere birinci olamazdı zaten.Bu hafta yattığını düşünmüyorum sakatlık sorunu yaşadığını söyledi zaten bugün de 3 oyuna çıktı ve sayı getirdi.Neyse ben Berkan'a üzüldüm biraz korku yaşadı sanki gozlerinden anladığım kadarıyla umarım bir sürpriz olmaz.:(

Hocam Elif'in elenme riski olmadığı için bu hafta sms gelmemesi normal diye düşünüyorum. Berkan'ı ise kavga edip, arkadan saydırdığı papatyayla hemen can ciğer olması bitirdi.

Birde Barış'ın ve Cemal'in sürekli birinci olduğu bir durumda sadece performansa bağlı bir ikinciliği de çok görmemek lazım bence. Bu sene smslere akıl erdirmek mümkün değil.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• bir şeyi atlıyorsun, artık karakterden çok performans zamanı, ve Sercan son zamanlarda inanılmaz geliştirdi kendini ve iyi performans gösteriyor o yüzden oy alması doğal. Turabi denen yarışmacıda karakter var mıydı? Ama adam yarışmak için yaratılmış gibiydi ve son haftalarda iyice pik yapmıştı ilk senesinde, Sercan bir Turabi değil ancak artan performansını görüyor insanlar..

Aslında öyle evet. Performansı çok iyi ama ben biraz öznel düşündüm. Bana çok antipatik gelince olayın etkisiyle öyle yazmışım 🤣 ben kendisinin kendini beğenme huylarını falan hiç sevmiyorum. Çok büyük topçu gibi anlatılması falan zoruma gidiyor. 29-30 yaşında survivor yolunu tutmuş adam futbolu bırakıp. Acun'da alacağı takıma almayı düşünüyormuş Sercan'ı sözde 🤔