Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sercan oylamaya çıksın ilk oylamada elenir. Neyine güveniyor bilmiyorum. En çok şans kelimesinin Survivor'da kullanan ta kendisi. Cemalcan'a hep şans diyordu hep. 1 tane seveni yok bu Sercan'ın boş beleş adam. İnşallah çıkar oylamaya. Performans yeterli değil az karakteri de olsun insanın. Sanki Barcelona'da oynamış sanki. Yoldan geçen adamlarla çalım manyağı yaparız bunu.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• 20f114d5d54288871d9a9.jpg

Bu arada o zaman performans olarak baktığımızda Barış ne kadar haketmiyorsa Cemal de o kadar haketmiyodur şampiyonluğu..Ama Cemal 1. veya 2. olduğunda hiç eleştireni görmedim ne hikmetse Barış'a oy atanlara sallıyoruz ama.Benim gözümde Berkan ve Nisa karşılıklı 1 olması gerekir.

• Baskentli bir barış'ın maç sayısına bak bir diğerlerinin eşit mi? Cemalcan'ı öven çok görmedim. Herkesin tek adayı ortak elif'tir. Elif hariç bir şampiyonluk adayı yok. Barış 1 haftadır yatıyor. Hele dokunulmazlık ise hiç kılını bile kıpırdatmıyor. Boyu uzun olabilir onu bilerek yarışmaya katıldı. Ona göre özel bir parkur yapamazlar. Zaten her parkurda atış var oda onun en iyi olduğu konu. Elif hariç kim kazanırsa gözümde haketmemiştir.

• Ben ikisine de haketmediği halde oy atılmasına karşıyım. Ama Cemal Can'ın bu kadar tepki toplamamasının nedeni Barış kadar abartılmamasıdır. Berkan'ı da destekleyenler abartıyor ama hak ediyor çocuk yalan söylemeyeceğim. Barış ve Cemal Can ikilisi bu kadar desteği haketmiyor.

• Davranışı düzgün olan bir kişi yok Elif dışında. Bugün Yasin Ve Evrime karşı çok haklıydı Sercan.

Ben açıkçası Sercan ı suçlu buluyorum bu olayları karıştığı için tabi senin dediklerinede saygı duyuyorum. Düzgün olan insan konusunda da bu survivor da 2 düzgün insan var bir Cemalcan ikincisinde Elif. Bu açıdan sana %100 katılıyorum.

• sura16 Cemal'i eleştireni de görmedim ben ama^^ Barış Cemal'den oran tablosunda da puan tablosunda da hatta haftalık tabloda da öndeyse ben Barıs'ın performansı daha iyi derim.İstemeyerek oynamamzlık yapmıyor zaten adam hala tedavi gördügünü dün söyledi zaten oyun sayısı olayıni geçen günlerde konuştuk neyse senin bir şeyin gelişmiş belli ama eğer performansa bakiyorsak Barış Cemal'dan çok daha hakediyordur.Neyse ben de Berkan dışında şampiyon göremiyorum zaten..

• Cümlenin söylenen şekli yanlış ama şöyle bir gerçek var. Atletler gerçekten şampiyon olamadı. Sema,Nagihan,Merve .... Hele Merve Aydın ne yarışmacıydı. Çok şampiyonluğu hakeden kadın yarışmacı oldu ama bir şekil şampiyon yaptırılmadılar. Hem o ses türkiye,hem Survivor'da kadın yarışmacıların şampiyon sayısı 1 yada 2. Buda bir gerçek.

• Cümlenin söylenen şekli yanlış ama şöyle bir gerçek var. Atletler gerçekten şampiyon olamadı. Sema,Nagihan,Merve .... Hele Merve Aydın ne yarışmacıydı. Çok şampiyonluğu hakeden kadın yarışmacı oldu ama bir şekil şampiyon yaptırılmadılar. Hem o ses türkiye,hem Survivor'da kadın yarışmacıların şampiyon sayısı 1 yada 2. Buda bir gerçek.

Mervenin babası kızın şampiyonluğu final gecesi yaptığı konuşmayla kaybettirdi.O konuşana kadar önde giden renk (%20-25)öndeyken geride kaldı...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Sms birincisini yazma mantığını anlamadım. Zaten adaylığı düşüp ,başka iki aday çıkacak.

Sms birincisi dışında ve elif dışındaki 3 kişinin , en kuvvetli ikisini yazsalar zaman kaybetmesek

• Sms birincisini yazma mantığını anlamadım. Zaten adaylığı düşüp ,başka iki aday çıkacak.

Sms birincisi dışında ve elif dışındaki 3 kişinin , en kuvvetli ikisini yazsalar zaman kaybetmesek

Barış 1. Berkan 2. olur Sercan-Yunus Emre otomatik aday olur.