Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ünlüler kaybederse adayları belli,gönüllülerin adayı belli. Evrim veya yunus emre gider

• Sercan'ın performansı iyi ama şu şans konusunda ona katılmıyorum. Bugüne kadar her şeyi şansa bağlayan, ballı Nisa ballı Nisa diye söylenen adam sadece bugün kaybettiği için kendini suçladı. Sonra da karşıya laf atıyor her şeyi şansa bağlıyorsunuz diye.

• Nette eleme sistemi için bir not bulamadım.Smste Cemalcan 1.olursa adaylığı düşecek mi?Bir bilen yok mu^^

dün ekstrada bunlar konuşuldu hocam, Cemal 1. olursa adaylığı düşecek, toplamda 4 isim çıkacak eğer gönüllüler alırsa..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu Sercan'a çok uyuz oluyorum. Herif sırf tahrik. Çok büyük sporcu gibi kendini bir şey sanıyor. Yaşıtları büyük liglerde top oynarken kendi 30 yaşında survivor yoluna düşmüş. Emre abisi 39 yaşında Fenerbahçe'de oynuyor. Rezil herif topcuyum diye geçiniyor bide. Takımlar dengesiz olmamış ama bunu gördüm. Ayrıca barış kırmızı takımın SMS birincisi olur. Bugün hakkında 200.000 tweet var.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Dokunulmazlığı mavi takım aldı. Bugün haketmişti. Kırmızı takım bence Barış'ı yazar gibime geliyor. Yunus,Sercan,elif birbirini yazmaz. Belki Sercan da cemalcan gün kahramanlıklar yapar kendini yazdırmak ister.

• O zaman gönüllülerde 2.lik de önemli.Babuş bir süprizle 2.olursa Cemalcan Evrimi Babuş kankası Yasini mi Nisayı mı söyler?

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Daha dün her şeye şansla bedavaya kazandılar diyen Evrim var ortada.Evrim'e kim laf söylese haklı..Durup dururken Elif'e laf söyledi bugün de..Bir de şu maviyi yalandan sevme olayı yok mu keşke kimse seçmediği için maviye gittiğini hatırlasa^^

• takımlar kurulduğunda , güç olarak eşit olduğunu yazmıştım. Ünlülerin daha güçlü olduğunu belirtenlerin hesaplayamadığı detay

(Barış) tı. Maaelesef barışın finali garanti , bizde bu ağızı açık yeni nesiller olduğu sürece. Barış kendini hiç kasmayacak.

Einmal editiert, zuletzt von karasah ()

• takımlar kurulduğunda , güç olarak eşit olduğunu yazmıştım. Ünlülerin daha güçlü olduğunu belirtenlerin hesaplayamadığı detay

(Barış) tı. Maaelesef barışın finali garanti , bizde bu ağızı açık yeni nesiller olduğu sürece. Barış kendini hiç kasmayacak.

200.000 tweet atılmış barış için şimdi. Kesin kırmızı takımın birincisi olacak. Boş beleş oy alıyor. Performansları ortada. Boyu uzun parkur zor diyorlarda her oyun atış var. Atış da ona avantaj.

• Barış parkurda Nisa ile beraber geldi parkurda koştuğunu gordum bugün.Ancak atısı beceremedi tabi ki..Ama performansta 2.olacak adam değil.Önceden zayıf kişiler çok olduğu için bu sıraya kadar çikmış olabilir son 1 ayda 4 ya da 5. sıradadır.

• Bir de yazmadan geçemeyeceğim.Ya arkadaş şu gönüllülerdeki karşıya laf etmeyelim muhabbeti 2 aydır bitmedi ya.Mert varken de aynı şeyler dönüyordu şimdi de.Nisa sonuna kadar haklı..Yasin duramıyor yine

• Elif dışında 1 tane samimi insan yok (birazda Cemal Can), umarım kendisi şampiyon olur, bunun dışında başından beri aynı davranışlarda bulunanlar bu davranışlarına devam ediyorlar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN