Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Barış parkuru yaylana yaylana bitirdi ilk elenen de o oldu. Bazen garanti SMS var deyip oyunu sattığını düşünüyorum. Herkesin performans düşüklüğü oluyor arada ama bence her hafta 1.çıkmayı hak eden o değil. Çılgın fanları sosyal medyada yapımcılara laf atıyorlar resmen parkuru Barış kazanmasın diye yapıyorsunuz diye. Barış'ın kendisinde sorun yok, normalde destekleyeceğim birisi ama hayranları yüzünden hiç destekleyesim gelmiyor. Tabii ben oy atmıyorum ama oy atsam da bir şey değişmeyecek çünkü Barış'ı kesinlikle ilk 4'e hatta 2'ye kadar getirecekler.

• Bence 3 hak haksızlık olmuş. Kaç haftadır sembol yarışmasında bazı yarışmacılar her şeyini veriyor, bazıları salıyordu. Verilmesi gereken hak maksimum 2 olmalıydı. Haksızlık gibi geldi.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bence parkurda adaletsiz. Artık atış oyunu olmaması lazım. Herkesin el becerisi aynı değil. Daha sürat ve akıl oyunları olması lazım. 3 hak başlatmak büyük haksızlık oldu sembol kasanlara. Berkan yada elif kazanır umarım. Ama bu sene Survivor rezalet gerçekten. Mecburiyetten bakıyorum. Haftaya süperlig başlasın açmam bile.

• Bence parkurda adaletsiz. Artık atış oyunu olmaması lazım. Herkesin el becerisi aynı değil. Daha sürat ve akıl oyunları olması lazım. 3 hak başlatmak büyük haksızlık oldu sembol kasanlara. Berkan yada elif kazanır umarım. Ama bu sene Survivor rezalet gerçekten. Mecburiyetten bakıyorum. Haftaya süperlig başlasın açmam bile.

Herkesin el becerisi aynı değil peki hızı aynı mı? Buraya kadar hız ve atışla gelindi. Böyle de devam etmeli bence.

• Bu seneki parkurları beğenemiyorum bunda belki Koronavirüs önlemlerinin etkisi var ama ne bileyim çok klişe gibi geliyor.Oynadıkları oyun sayısı daha az olsa idi belki son final anı aşama aşama olabilirdi.

• Herkesin el becerisi aynı değil peki hızı aynı mı? Buraya kadar hız ve atışla gelindi. Böyle de devam etmeli bence.

Katılmıyorum. Survivor tarihinde bu kadar atış parkuru hatırlamıyorum. Her oyunda atış var. Hiç böyle olmazdı ve olmamalı. Hızdan kasıt atışsız bir parkur,zeka ve denge gerektiren tarz şeyler olmalı.

• Elife bravo, hak ediyordu zaten. Tebrikler elif.:hfyeni (25): 2 Hafta dokunulmaz oldu...

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Bu seneki parkurlar çok yetersiz bu virüsten dolayı..Ayrıca bir sürü parkursuz,güç ve denge oyunu varken gidemiyorlar bu virüsden dolayı.Ancak eğer parkur varsa atışsız da olmaz puzzle veya akıl oyunu konulabilir ancak sonda bir atış olmasi en doğrusudur.

• 2015 sembol oyununu izledim şimdi Youtube'dan. Parkur değil. Direkte tutunma imiş. Eskiden gerçekten atış oyunu yoktu bu kadar. Parkurda atış olmazsa olmaz lafına katılmıyorum. He şöyle atış olabilir farklı atış ölüyordu duvara çekiç atma falan fayans kırma böyle olsa tamam da hep top atma bıktırdı bizi de yarışmacıyı da.