Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Takımların niye oluşturulduğunu ben de anlamış değilim zaten önceden Acun bir takım 3 kişiye düşerse bireysele döneriz diyordu daha sonradan bu haftalık takım işi çıktı.

• Kim seyretse?anlayamadim hocam

Adamı eleştiriyorum.Diğerleri habire hatırlatıyorlar görüntüleri Murata.Goy goy dışında bir numarası yok.Acunun bir ahdı vefası olmasa tvde işi olmaz...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• hocam yani bana tuhaf geliyor o adam.kac yasinda yirtiyor resmen bi yerini yani ne oluyor ne bu cekal diyorsun.70 yasinda adamda cok itici duruyor.sanane yani.bu sene millet mecburen izliyor birazda.beska program yok cunku.buna bende dahilim.

• hocam yani bana tuhaf geliyor o adam.kac yasinda yirtiyor resmen bi yerini yani ne oluyor ne bu cekal diyorsun.70 yasinda adamda cok itici duruyor.sanane yani.bu sene millet mecburen izliyor birazda.beska program yok cunku.buna bende dahilim.

Sürekli tvye bakmadan geçen zamanlar.Çoğu zaman dinlemiyorum bile ^^^^

• Cemal Canın oluşturduğu takım hızlıda gelse atışları yapamıyor cemal can strateji yapmadı sevdiği arkadaşlarını seçti. Mavi takım 1 haftada 1-2 oyun zor kazanır bence

• Parkur çok kötü. Tamamen şans. Takımlar aslında dengeli. Parkurda maviler fark atıyor ama kırmızılar atışta şanslı. Bugün atış tamamen şans bir mantık olayı yok. Parkurda fark yiyen barış atışa geliyor hedef almadan çok sert atıyor giriyor. Tamamen şans ama 3-3 yaptı bugün. Elif 3 barış 3 6 sayı kirmizi takımdan 2 kişi almış. Mavilerde 3-2 yapan yasin var.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• 13 oyunun 10 tanesinde gönüllüler önde geldi neredeyse atış becerileri olmadığı için kaybettiler. Nasıl atılacağını ünlüler 7. Sayıya ulaştıklarında anladılar. Takımlar arasında uçurum yok

• parkur uzadıkça takımlar arasındaki fark ortaya çıkacak. kısacık parkur,takımlar arasında fark görünmemesi normal. bence takımlar arasında ciddi fark var kırmızı takım lehine.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Cemalcan belki de farkında olmadan en iyi stratejiyi yaptı takımı bu şekilde seçerek. Kuvvetli bütün adayları bir araya getirdi çeyrek final öncesi. Takım kaybetse zaten sıkıntı yok SMS açısından. Evrim yasin Ardahan hatta Nisa ona sorun yaratmaz. Ama olur da ünlüler kaybederse kim gitse gönüllüler için iyi performanslı bir yarışmacı gidecek...

• Cemalcan belki de farkında olmadan en iyi stratejiyi yaptı takımı bu şekilde seçerek. Kuvvetli bütün adayları bir araya getirdi çeyrek final öncesi. Takım kaybetse zaten sıkıntı yok SMS açısından. Evrim yasin Ardahan hatta Nisa ona sorun yaratmaz. Ama olur da ünlüler kaybederse kim gitse gönüllüler için iyi performanslı bir yarışmacı gidecek...

Zaten güç olarak abartı farkta oluşmayabilir. Parkurda hep mavi takım önde bitirdi atışta kırmızılar aldı. Artık hız,zeka parkurları gelmeli . Mavi takım kaybederse evrim gider kaybedecek bir şeyleri gerçekten yok.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞