Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bende anlamadım bu işi, Erman arkadaşın ne kabahati vardı o zaman, o çocukta kalaydı..

hocam erman aleni şekilde tehdit ettiği için uzaklaştırıldı. Emre ergen gibi atar yapıyor durmadan. Kavgacı yarışmacılarda prim yaptırıyor yapımcıya.

• Bu nisa gerçekten çok yetenekli. Psikolojik ve yaşı gereği sıkıntıların var ama 4-4 yaptı gene. Hızlı, atışları çok iyi,el becerileri çok iyi. Eğer o hareketleri olmasa şampiyonluk için ciddi aday olurdu. Çok oy kaybetti.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bu nisa gerçekten çok yetenekli. Psikolojik ve yaşı gereği sıkıntıların var ama 4-4 yaptı gene. Hızlı, atışları çok iyi,el becerileri çok iyi. Eğer o hareketleri olmasa şampiyonluk için ciddi aday olurdu. Çok oy kaybetti.

oy kaybettiğini sanmıyorum. Çok destekçisi var . Bunu da ispatlamaya şu ana kadar hiç gerek olmadı. Oylamaya girerse anlarız durumu

• Yasin evet suçluydu acun bu konuda haklı ama yasin ne yapsa hemen konseyde yerin dibine sokuyor dünya laf ediyor. Yunus Emre ve Sercan'a en ufak laf etmiyor. Bir daha böyle olmasın diyip geçiyor. Bir ara turabi'ye mobing yapıyordu acun. Allah aşkına şu yunus emre'yi niye bu kadar savunuyor anlamadım. Acun bu sene bazı isimler üzerinde çok taraf tutuyor. Suyunu çıkardı. Twitter'da büyük isyan var bu konuda.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bizim yeri geldiğinde süper lig takımları sponsor bulamazken yoklukta Acunun yarışmacılarla yaptığı maçlara sponsor buluyor.^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Aycan'dan Acun'a nizami şarj :D:D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Aycanın hareketi nizami değil . 50 yaşındaki adamı yere patetes çuvalı gibi indirdi. Acun zor kaldırır bu sarsıntıyı. Yalnız aycanın , patronu düşürdük eyvah bakışı çok güzeldi.

• Aycanın hareketi nizami değil . 50 yaşındaki adamı yere patetes çuvalı gibi indirdi. Acun zor kaldırır bu sarsıntıyı. Yalnız aycanın , patronu düşürdük eyvah bakışı çok güzeldi.

bir daha izledim yüzde yüz nizami şarj hocam sen beklemezsen ummadık taş baş yarar, patatesi çuvalı gibi düşüyorsan ayağını yere sağlam basacaksın:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• bir daha izledim yüzde yüz nizami şarj hocam sen beklemezsen ummadık taş baş yarar, patatesi çuvalı gibi düşüyorsan ayağını yere sağlam basacaksın:)

nizami olması için yan yana olmaları lazım. Aycan , acunun sol arka kulunçundan yaslanıyor yani sol arka çapraz diyelim. Acun bu yüzden dengesiz düşüyor tabi yaş handikapı da var. Omuz omuza mücadele değil .