Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • arkadaşlar genel performansta Barış ilk 3'te. farklı parkurlar farklı kişilere hitap ediyor. oyunculardan ful performans beklemek mantıksız bence.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Şöyle bir durum var barış performans olarak kötü değil her oyunda iyi olamaz barışı sms 1. Si yapan takım arkadaşlarının tavrıydı arkasından konuşan bütün takım 1. Olduğunu göre göre ona yanaştı benim de anlatmak istediğim bu aslında görüntü itibari ile barış banko finalist bana göre

• Barış 1-2 oyun kötü olunca hemen söylüyorsunuz geçen oyunda 3/3 yapmişti :)

Twitter'da barış fan hesapları,tweetleri atan tayfadan mısın doğruyu söyle 🤣🤣🤣. Bahsettiğim konu kendi adıma söyleyin avantaja çıkmadım bahanesine sığınması. Çok saçma ve gerçekçi olmayan bir bahane.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• arkadaşlar genel performansta Barış ilk 3'te. farklı parkurlar farklı kişilere hitap ediyor. oyunculardan ful performans beklemek mantıksız bence.

benim demek istediğim aslında tam anlamı ile performansı da değil. Son 4-5 oyunda , dokunulmazlıklar dahil ruhsuz duruyor ,oyunla alakası yok. Bench de yan oturuyor , ne bağırıyor , ne çağırıyor. Sms e güveniyor kendini kasmıyor , aslında haksızda değil ama ne bileyim ısınamıyorum

• Muhtemelen sakatlıktan da korkuyor yarısmacılar Ersin olayından sonra birçoğunda bunu hissediyorum.Barış'ı da başta yapılan haksızlıklar olduğundan dolayı uzun süredir destekliyordum ama son dönemde bir ruhsuzluk var.Performansı çok umrumda değil aslında ama burda yazildığı gibi kötü bir performansı da yok zaten yani geçen hafta haftalık tabloda 3.'ydü yanlış hatırlamıyorsam genelde de zaten 2.sırada..Her hafta başka atış oluyor ve herkese hitap etmeyebiliyor.Yine de bu dönemde uzaklaşmaya başladım yarışmacıdan..

• Bu iş sonunda Cemalcan-Barış oylamasına gidecek.Barış fanları organize bir şekilde oyluyorlar.Ama adaylar elendikçe elenen adayların fanlarının oyları Cemalcanda birleşecek.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bu iş sonunda Cemalcan-Barış oylamasına gidecek.Barış fanları organize bir şekilde oyluyorlar.Ama adaylar elendikçe elenen adayların fanlarının oyları Cemalcanda birleşecek.

ilk senesinde Adem’e olan gibi bir durum olacak

• Ünlüler 4 kişi mücadele edemiyor. 7 kişi baskın geliyor. Sercan'ın bahanesi çok komik. Sen 30-50 bin kişinin önünde top oynamışsın o ses etkilemiyor da 6 kişi mi etkiliyor :) bahaneler bahaneler.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Evrim ile Nisa erkeklerden biri gideseye kadar yazılamayacak diye biliyorum aslında ikisinin de performansı kötü değil ama Evrim son zamanlarda gereksiz tavırlara girmeye başladı ve Nisa durduk yere ağlayıp duruyor ama onda da gelişme var 2-3 haftadır kendini dizginlemeyi başardı

• Yunus Emre ne kadar ukala birisi. Gönüllerin takımı birleşmede kamplarına geldiğinde kampı bir sahiplenme gibi davranmalar felan. Ya sen daha bir ay öncesine kadar gönüllüler takımındaydın ne bu düşmanlık Yunus emre. Benchde böyle artist artist bakmalar ve itici sözler. Bence bundan sonraki giden kişi eğer adaylardan birisi Yunus emre olursa. Onu yallah maşallah eder halk.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Bakalım Ünlülerden kim aday çıkacak? Çok büyük ihtimalle Yunus Emre çıkar.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk