Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Benim aklıma yan yada ön çapraz bağlarında kopma geldi, futbolcular geçirdiği zaman en az 6 ay oynamaz raporu veriliyor..

Olabilir hocam.Ancak bir daha aktif spor yapamayacak dedi Acun.Menisküs'e daha çok benzettim ben.Bildiğim kadarıyla o sakatlıkta da daha fazla yırtılmaması için aktif spor yasaklanıyor bir arkadaşım geçirmişti.

• Bu işte bir iş var. YouTube'da video koymuş Survivor resmi kanalı. Ersin ağlıyor elendiği için falan özür diliyor. Diyor ki sakatlığım 15-20 gün sürecekmiş. Niye o zaman elendi? Yunus Emre,ezgi kaç ay sakat durdu. Ayağı kırılan anıl bile elenmedi zamanında. Başka bir iş var. Videoda çok ağlıyor ersin büyük ihtimalle köpeğinin öldüğünü de söylemişler. Acaba kendi mi çekiliyor yarışmadan hiçbir şey anlamadım.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Menisküs ameliyatı ve çapraz bağ kopması ameliyatı geçirmiş biri olarak ikisinden biri olması halinde yarışamaz ikisindede ameliyat gerekir eğer çok ciddi bir durum değilse ayak kuvvetlendirilip ameliyat edilir

• Barış'ın takımı pota altında 0.Savunmada da sorun var benim gördüğüm kadarıyla.Özellikle Berkan ve Barış'ın daha hareketli ve beraber oynamaları lazım.Acun'un takımı da atış olarak çok zayıf bu arada.

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• İrem her sporu oynuyor maşallah, futbolda kapı gibi stoper, boyu uzun voleybolda çok iyiydi, baskettede hünerlerini gösteriyor, ayak tenisinde de baya iyiydi, komple sporcu bildiğin..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• kampi fare orumcek yilan ve yengecten sonra inekler basmis, Yasin keske yakalayip keseydin yarismaniza gerek kalmazdi:)))

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ardahana oy gitmezse bu hafta Yunusemreyle çekişir.Ama Mert-Aycan 2si birden düşerse potadan o zaman Sercanın gitme ihtimali olur.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bakalım ne olacak gönüllüler kimi aday çıkaracak?

• 2.ler aday söyleyemiyorlar.O zaman Mert 1. olup yunusemre der.Yunusemre-Ardahan çekişme ihtimali fazla...

ben yunus emre demeyecek gibime geliyor hocam, açıkçası elifin ismini verebilir, Aycan olursa direkt Emreyi koyar potaya

• Bu evrim elenme zamanı geldi. Koca karı, mahalle ağzı ile konuşan kimseyle geçinemeyen geçimsiz kıskanç biri. Son konuda yasin haklı. Dedi ki tüm takım barış'ları tutuyor sende tut kaybedersek hep birlikte kaybederiz kazanırsak hep birlikte. Biz kazanırsak biz yeriz sen izlersin tek kız izlemesi bizi üzer dedi. Siz bana karışamazsınız neler neler dedi. Hazımsız kız. İnşallah elenir yakında.

• Ayrıca geçen bölüm kameralar çekmiyor sandı evrim yasin'e bak ben sana neler yapacağım bir sürü tehdit etti. Tamamen yapmacık. Kameralara oynuyor. Racon falan kesiyor sanıyor. Önce berkan'a sonra yasin'e.