Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İnşallah yarın Gönüllüler kazanırda şu Yunus Emreyi yazarlar.Gıcık oluyorum şu adamdan.

• Yarın anlarız eğer gönüllüler alırda Elif aday olursa, buradanda şu çıkar yarışma canlı olmadığı için her türlü kurguya açık:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Oylamadan Berkan çıkmış gibi.Smsden Cemalcan-Barış ikilisi mecbur Ardahan-Yasin diyecekler.Ünlüler kaybetse bile Elife oy nasıl gidecek anlamadım.Onlarda da 2 kız var.Erkek sayısı 4 olduğu için sadece 1.liği alan kurtarır diğerleri potada...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Oylamadan Berkan çıkmış gibi.Smsden Cemalcan-Barış ikilisi mecbur Ardahan-Yasin diyecekler.Ünlüler kaybetse bile Elife oy nasıl gidecek anlamadım.Onlarda da 2 kız var.Erkek sayısı 4 olduğu için sadece 1.liği alan kurtarır diğerleri potada...

aynı şey ünlüler içinde geçerli bence güzel bir feyk attılar millete

• Evrim hala Yasin e oy veriyorsun ya gözümden tamamen düştün. Devam böyle Berkan'ı ilk 2 ye koyacaklar:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 2. Dokunulmazlığı gönüllüler kazanırsa%90 ünlülerden sercan veya yunus Emre gider diye düşünüyorum oy potansiyelleri gönüllülere nazaran çok düşük

• Gönüllüler kazanırsa ünlülerden kesin gider biri ayrıca kızların yazılmama psikolojisi bence evrimin çenesini açtı büyük bir hata yaptı bana göre

• Yarışma başladığından beri sana 50 defa bağıran etmediği laf kalmayan Yasin'i her fırsatta kolla yada temize çıkar.Takıma geldiğinden beri kimseyle tartışmayan kimseye bir şey demeyen adama dünyanın lafını söyle.Evrim Kör ile yatan şaşı kalkar hesabı.Yasini kollamaya devam et sen Berkan'ı da barış gibi yapacaksınız.Sürekli ilk 2 de olmaya devam edecek o zaman belki akıllanırsınız.

• Yarışma başladığından beri sana 50 defa bağıran etmediği laf kalmayan Yasin'i her fırsatta kolla yada temize çıkar.Takıma geldiğinden beri kimseyle tartışmayan kimseye bir şey demeyen adama dünyanın lafını söyle.Evrim Kör ile yatan şaşı kalkar hesabı.Yasini kollamaya devam et sen Berkan'ı da barış gibi yapacaksınız.Sürekli ilk 2 de olmaya devam edecek o zaman belki akıllanırsınız.

Birebir katılıyorum hocam.

• Bu hafta gönüllülerde en yuksek oyu Berkan ve Bariş alır bence

Edit:Konuşmaların oylamadan sonra oldugunu unutmuştum eger gonulluler yarin da kaybederse diyeyim o zaman

Einmal editiert, zuletzt von Ahmet17 ()

• Ne olmuş acaba Ersin'in köpeği öldü haberini mi verdi yoksa anneler günü ile ilgili bir şey mi? İlginç bir fragman.

Hocam büyük ihtimal Ersin'in köpeğini öldüğünü söylüyor. Çünkü zaten Ersin'in ailesi ilerleyen zamanlardaki İletişim oyunlarında 'Köpeğim nasıl' sorularına artık yalan söylememek istiyorlarmış. Acun'da onu söylüyor galiba adam yıkılıyor zaten