Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Aycanın Elifi söylemesi tamamen strateji yaptığının göstergesi. Bu hafta ünlülerden bir kadın yarışmacı giderse bir iki hafta potaya girme derdi kalmayacak.

• Aşkıma güle güle bence..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Acun az uğraşmadı takımların güç dengelerini ayarlamak için. Bu yüzden berkanın gitmeyeceği kesin. Ünlülerde 1 kız fazla. O yüzden aşkım kurban edilecek gibi

• Ünlülerde Elif aycan kalırsa karşı kızlarla daha dişe diş mücadeleler olur.Erkeklerde ise ben nedense Gönüllülerin çok ağır bastığını düşünüyorum.

• oy sıralamaları bu sene çok acayip. kim derdi ki ardahan ilk 2'ye girecek, önceki hafta birinci çıkan ezgi hemen sonraki hafta sonuncu olup elenecek. tuhaf gerçekten. bundan dolayı bu potada herkes gidebilir bence.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Sercan nasıl söylenmiyor?Hani sms güçlüler girecekti.Mert-Ersin-Sercan 3 lüsü aynen devam tezgahlarına...Elife ayıp değil mi?Kızlarda sırtlıyor her zaman,göbeğini kaşıyan Sercan ise keyfine devam ediyor...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Ünlülerde Elif aycan kalırsa karşı kızlarla daha dişe diş mücadeleler olur.Erkeklerde ise ben nedense Gönüllülerin çok ağır bastığını düşünüyorum.

Ersin son zamanlarda baş kaldırıyor zaten abi, ünlülerde Aşkım gider Emre kalırsa ki öyle olacak gibi görünüyor; asıl o zaman çatlayacak takımları. Gönüllülerde eski sürtüşmeler kalmadı. Daha istikrarlı bir iki hafta onları bekliyor bence.

• oy sıralamaları bu sene çok acayip. kim derdi ki ardahan ilk 2'ye girecek, önceki hafta birinci çıkan ezgi hemen sonraki hafta sonuncu olup elenecek. tuhaf gerçekten. bundan dolayı bu potada herkes gidebilir bence.

Hocam gönüllü takımı strateji yapmasını bilmiyor ama gönüllü fanları çok iyi strateji yapıyır maşallah. Ezgiyide gönüllü fanları oy atarak 1. Yapmıştır diye düşünüyorum. Ardahan'a gelince cemale verdiği 1 jelibon cemal canın fanlarından oy almasına neden olmuştur

• Sercan nasıl söylenmiyor?Hani sms güçlüler girecekti.Mert-Ersin-Sercan 3 lüsü aynen devam tezgahlarına...Elife ayıp değil mi?Kızlarda sırtlıyor her zaman,göbeğini kaşıyan Sercan ise keyfine devam ediyor...

Hayat böyle artık, koşmayacak ama bolca bağırıp, ben biliyorum diyeceksin. Hayatta kalacaksın hocam.;)