Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Barışa Survirvora niye geldin diyen Nisayı şimdi Barış teselli ediyor. Valla Barışa yeminle bravo. Bana bu kadar kötülük yapılsa ben böyle yapmazdım... Barış tam gaz arkandayız böyle devam, inşallah birinci olacan.:):hfyeni (25):

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Ünlülere Hiçbir Zaman Isınamadım.İyikide Isınamamışım.Mert Diyo Panik Atağı Var Diye Kaydıaktan Atlamamak Ne Diyor,Aklıma Sabriye Geldi.Abilere Selam Çalışmaya Devam.

Bende.:hfyeni (18)::hfyeni (18):

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Yarışmada durmadan ağlayan yarıştan kaçan nisa ödülde gırgır şamata hiçbir şeyi yok maşallah. Gizem'in de panik atağım var diyip oynamamasını ve Acun'un oynatmamasını anlamıyorum. Zamanında hiç yüzme bilmeyen ve panik atağı olan turabi, Sabriye aynı parkuru yapmıştı. Gizem oynasa ödül ünlülerin olurdu. Acun bence geçen ünlüler villaya gitti bu sefer gönüllüler gitsin istedi. Oyunu kendine göre yönlendiriyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Yarışmada durmadan ağlayan yarıştan kaçan nisa ödülde gırgır şamata hiçbir şeyi yok maşallah. Gizem'in de panik atağım var diyip oynamamasını ve Acun'un oynatmamasını anlamıyorum. Zamanında hiç yüzme bilmeyen ve panik atağı olan turabi, Sabriye aynı parkuru yapmıştı. Gizem oynasa ödül ünlülerin olurdu. Acun bence geçen ünlüler villaya gitti bu sefer gönüllüler gitsin istedi. Oyunu kendine göre yönlendiriyor.

Imzamı atarım. :hfyeni (25):

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Nisa hayatı boyunca rahat büyütülmüş bir kıza benziyor her dediği yapilmis ve sonuç şımarıklik psikolojik sorun filan değil arkadaşlarından birisi de patlamiyor helal olsun bu kadar sabır zor iyi ki geçen yıllara denk gelmedi bu kız orada gözünün yaşına bakmazlardi performans olarak ne kadar iyiyse de kişilik olarak o kadar kotu bir kiz:cursing::thumbdown:

• Acun adada kalınca herşeye el atıyor o kadarda toprağa basıyor elektriğini vermiş olması lazım ama tam tersine :D :D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Nisa mide bulandırıyor. Kesinlikle normal hayattayken de bu tür davranışları vardır eminim. Bunun survivor koşulları ile alakası yok net anlaşıldı bugün. İnsan utanır da o ödülde öyle sevinmez. Ailesi , ne isterse yapmış hiç bir zorlukla karşılaşmamış. Yok 20 yaşında vs bunlar hikaye.