Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bence de 4-4 çıkacak 2 de lider ile ikinci verir ettimi sana 4 aday, diğer taraftan barış birinci yada ikinci çıkmazsa oldu mu 3 aday da oradan toplam da 7 aday ne güzel olur öyle:)

Abi mesajı şöyle okudum: :hfyeni (18)::hfyeni (18)::hfyeni (18):

DkVC08LWwAAOGaB.jpg

Şak 2 aday şaşırır millet, hiç beklemedikleri bir hareket. Niye oluyor, nasıl çıkıyor hani 3 aday çıkacaktı diyecekler. Ardından 2 aday daha çıkarırım, ardından 2 aday daha. Biter ondan sonra çil yavrusu gibi dağılırlar bakın ben size söyleyeyim. :D:D

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Diskalifiye değil ama oyun ve ödüllerden yararlanamama cezaları gelecektir, bu hareketlerlede sürekli bıyık altından gülen Mert ve triosuna bolbol malzeme verir..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu ara reytingler tavan yapmışken ben diskalifiyeyi olası görmüyorum ama eğer olayı bir tarafa kesin yıkma yolunu bulurlarsa işin sonunda diskalifiye gelebilir.Fragmandan anladığım kadarıyla barış yasine sarıyor olay oradan patlıyor.

• Abi mesajı şöyle okudum: :hfyeni (18)::hfyeni (18)::hfyeni (18):

DkVC08LWwAAOGaB.jpg

Şak 2 aday şaşırır millet, hiç beklemedikleri bir hareket. Niye oluyor, nasıl çıkıyor hani 3 aday çıkacaktı diyecekler. Ardından 2 aday daha çıkarırım, ardından 2 aday daha. Biter ondan sonra çil yavrusu gibi dağılırlar bakın ben size söyleyeyim. :D:D

Bu adam suratını görünce aklıma o meşhur şak dolar satan adam geldi:)Benimki de ona benzemiş:)

• Bence de diskalifiye olmaz. Malum virüs var. Elese Türkiye'ye gönderemez. Orada tutacağını da sanmıyorum. Yarış ve ödüllerden belli bir süre men edilirler. Öyle geçer. Acun gene süper reyting fragmanını ayarlamış. Corona en çok ona yaradı. Müthiş reyting yapıyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bu gecenin fotoğrafı bu olacak.. Evrim her geçen gün hanesine artı yazdırmaya devam ediyor..

Resim

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Gizem ne is yapar acaba? bu kadar bos bir yarismaci ne atar ne tutar ne ada hayati etkin ne de karakter on planda..Elle tutulur hicbir yani yok kizin..

• Gizem'in galibiyet oranı yüzde 1 falan mı? 1-2 haftadır bakıyorum survivora aldığı sayıyı hatırlamıyorum. Bence Survivor tarihinin en kötü kadın yarışmacılarından. Ne diye getirmişler anlamadım. Kazandığı savaş yok.

• Yasin parkurda ve atışta batırmasını Barış'ın iyi hissediyorum demesine bağladı ya la yine😂 Çocuk tabi ki iyi hissedecek performansta her hafta fark atıyor hepinize😂

• 7-6 oldu.Nisa alır 7-7 Ersin alır 8-7 Evrim alır 8-8 Barış kaybediyor fragmanda 9-8 Cemalcan alır 9-9. Finali Cemalcan Nisa yapıp alırlar... Ne yazdım ^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• 7-6 oldu.Nisa alır 7-7 Ersin alır 8-7 Evrim alır 8-8 Barış kaybediyor fragmanda 9-8 Cemalcan alır 9-9. Finali Cemalcan Nisa yapıp alırlar... Ne yazdım ^^^^^^

Hakan hocam senarist olun siz. Valla 10 numara senaryo yazmışsınız:):)

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Barış mert'e bile yeniliyorsan yazık. Ben bu barış'ı gram sevmiyorum. Yemek olayı zaten patlak vermişti. Yasin'de aynı şekil. Acun'da iyi fragman reyting yapmış hiçte öyle kavga yoktu ortada. Corona olmasa ben olsam ikisini de eler yollarım Türkiye'ye.