Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam sıralı geçiş söz konusu.Birisi bitmeden şans eseri düşürsen bile sırasız diğerine geçemiyorsun.

Önceki oyunda barış sirasiz devirdi kabul edildi başka bir şey var. Ben anlam veremiyorum hala acun salladı ama yikamadi.

• Başlarda soldan,ortadan vuruyorlardı ben hiçbir şey anlamadım. Acun reytingin kralı. İşi biliyor. Bugün iyi reyting yaptı. Corona en çok ona yaradı. Bu arada bu gizem ne iş yapar yarıştığını,sayı aldığını göremedik. Ünlülerde sakat bir kız var aylardır sakat. Sakatsa gönderin yani.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bence bu hafta ya Gizem gider yada yarın gönüllüler dokunulmazlığı kazanırsa Ünlülerden Ezgi gidebilir diye düşünüyorum.

• Barış sonuna kadar haklı.Noldu Yasin Bey?Barış ilk geldiğinde finali kazanamadı diye yerin dibine sokup bunu sebep göstererek adını yazmıştın, şimdi Berkan'a sesi çıkmıyor..Yarın bir gün Berkan da sms 1-2 olunca o zaman yazmaya başlarsın Berkan'ı ama:D

• Yahu adamın biri dolabı açıp yemiş, ben olsam bu tür şeyleri gündeme getirmem aksine ortaya çıksa üstünü kapatmaya çalışırım. Bu tarz şeyler bizde konuşulmaz yiyen yemiş gitmiş..

Ama tabi Yasin efendinin derdi Barışı karalamak olduğu için her kozu kullanıyor. Bu arada bu tarz gönüllülerin meseleleri konuşulurken Mert ve Ersinin sürekli fiskoslarıda çok kötü bir görüntü, canı gönülden 2 sininde şampiyon olmasını istemem sırf bu alaycı tarzları sebebiyle..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yahu adamın biri dolabı açıp yemiş, ben olsam bu tür şeyleri gündeme getirmem aksine ortaya çıksa üstünü kapatmaya çalışırım. Bu tarz şeyler bizde konuşulmaz yiyen yemiş gitmiş..

Ama tabi Yasin efendinin derdi Barışı karalamak olduğu için her kozu kullanıyor. Bu arada bu tarz gönüllülerin meseleleri konuşulurken Mert ve Ersinin sürekli fiskoslarıda çok kötü bir görüntü, canı gönülden 2 sininde şampiyon olmasını istemem sırf bu alaycı tarzları sebebiyle..

Normal hayatta öyle de hocam gramla yedikleri bir ortamda olmaması gerekir.Yasini sevmem tv şaklabanı.Ersin de keza öyle.(Akraba kontenjanından beleş ünlü)

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• millet yasinin gazına gelmiş barışı yazmış. tamam barışın yaptığı doğru değil ancak stratejik olarak gizemi yazmaları lazımdı. yasinin hırslarıyla hareket ettikçe daha çok aç kalmaya devam edecekler.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Normal hayatta öyle de hocam gramla yedikleri bir ortamda olmaması gerekir.Yasini sevmem tv şaklabanı.Ersin de keza öyle.(Akraba kontenjanından beleş ünlü)

Hocam ben Barış'ı sevmiyorum yaptığı da hata ama dile getirilmese de olur hani. Ancak Gizem gibi boş bir kız varken performans anlamında gidip Barışı yazmaları da başka bir saçmalık..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN