Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Önemli olan haftanın birincileri şimdi. Parviz haftanın 1.si olursa adaylığı düşer

• İşler karıştı hadi bakalım:) eh ünlüler bunlar sinsi oyunların sonu:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• İzlediğim kadarıyla aycan haketti de ezgiyi çözemedim işler karıştı hocam.Strateji yapıp perviz giderse şaşırmam.

kızları pervize erkekleri ezgiye berkanıda boş oy attıranların işinemi geldi yoksa tERSİNE mi döndü göreceğiz:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• kızları pervize erkekleri ezgiye berkanıda boş oy attıranların işinemi geldi yoksa tERSİNE mi döndü göreceğiz:)

Sanki kızlar bu işten galip çıktı erkek gidecek kesinleşti Mert-Ersin-Perviz hangisi gider acaba?

• Sanki kızlar bu işten galip çıktı erkek gidecek kesinleşti Mert-Ersin-Perviz hangisi gider acaba?

hocam bunların arasında bir akıllı var Mert, Pervizi gözüne kestirdi, ama kızların bu oyunu bozmasına, halkta yardım etti, şimdi pervizi göndermek isterlerken olay başka tarafa gelebilir..

• Kızlar çoğunluğu aldı Mert kalsa da gitse de artık çoğunluk kızlarda anladığım kadarıyla Berkan da ortada yani diğer grup azınlığa geçti kızlar adayı ele geçirdi:)

• Perviz gider bu potada. daha önceki smslerde Mert'in ve Ersin'in ilk 2'ye girdiği haftalar olmuştu. Pervizi hiç ilk 2'de görmedik. harcadılar pervizi. acaba oyunu kim kurdu çok merak ediyorum.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Perviz 3.'dür diye düşünüyorum ve gitmeyeceğinden kesin emin gibiyim.Gerek Survivor youtube kanalı yorumlarında gerek Facebook yorumlarında veya birçok platformda Sercan-Mert ikilisine inanılmaz bir tepki var...Eski sms'lere bakıp yorum yapmayı yanlış buluyorum eski smslere baksaydık Ezgi ve Aycan ikilisi bu hafta ilk 2'ye girmezdi,sms oylamaları bu sene her hafta çok farklı çıkabiliyor her iki takımda da...Bakalım ya Mert ya Ersin gidecek tahminim Mert'tir..

• Perviz 3.'dür diye düşünüyorum ve gitmeyeceğinden kesin emin gibiyim.Gerek Survivor youtube kanalı yorumlarında gerek Facebook yorumlarında veya birçok platformda Sercan-Mert ikilisine inanılmaz bir tepki var...Eski sms'lere bakıp yorum yapmayı yanlış buluyorum eski smslere baksaydık Ezgi ve Aycan ikilisi bu hafta ilk 2'ye girmezdi...Ya Mert ya Ersin gidecek tahminim Mert.

bende Ersin diyorum bakalım ne olacak

• Şimdi sormak lazım bu oyunu kim kurdu:) ilk geçmiş olsuna gelen suçludur:)

• Perviz bu dönemde gidecek biri değildi.Ballı Sercan tüm sms potalarından yırttı.Kızlar tepkiyi yanlış yaptılar.Gönüllü fanlarının desteğiyle 1.olan ezgi ilk potada gider.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• d46efc536.png

Takip etmeyenler için giden Parviz 2. sıradayken 1.olan Gizem 21. sırada...

hocam 1. olan Gizem değil Ezgi ama tabi ki sırası yine çok aşağılarda Pervize göre