Survivor 2020 [Genel Sohbet]

• Barış murat yağcı fan club mı? Bu XXX fan club sayfalarından uzak durun derim hepsi tuhaf tuhaf insanların oluşturduğu sayfalar. Bir de fan club adı altında insanlara hakaret yağdıran hesaplar da var.

bu yüzden sosyal medya düzenlemesi şart isteyen istediğine ne gelirse yazıyor suçluyor feyk hesap aç ip adresleriyle oyna ne güzel dünya

• Oylama devam ederken Barış'a yollanan mesajlar oylama aktif değil diye kabul edilmiyor.

• Oylama devam ederken Barış'a yollanan mesajlar oylama aktif değil diye kabul edilmiyor.

Aynı şey Cemaldede olmuş twitterda gördüm

Ağlamaya devam etsin yakışıklı arayan ergen tayfa ^^ Twitterde bide tt yapmışlar utanmadan düşündükleri uğraştıkları konuya bakarmısın kara cahil topluluğu sanki kazansaydı 500bin tlyi onlara verecekdi.

• Kişilerden ayrı yazıyorum ;

1 - Saatlerce saat 00:00 da oylama bitecek diye anons yap,keyfiyeten değiştir son saniyelerde (sezon boyunca "yarışma benim yarışmam" düşüncesiyle oyun içinde ha bire kural değiştirdi zaten.)

2- Finalist 2 aday varken bir tanesine ait vtr görüntüler ezici olarak diğerine göre çok olsun,hatta elenen yarışmacıların bile görüntüleri finalist adaydan çok olsun

3- Gizli zarf ile sadece noter biliyor denilen oylama sonucunun önceden şu kadar fark var ekranımda gözüküyor denilerek spoiler verilmesi.

4- Adada ve final boyunca görsel iletişim yasak olduğu halde bazı isimlere bu imkanın haksız olarak sunulması.

Aslında daha çok ekleme yapılır ama daha önce de yazmıştım yine yazacağım.Şu teknoloji çağında Acun Ilıcalı bir gün çok fena çakılacak ,yükseldiği hızda geri düşecek haberi olsun.

İşin adalet kısmına gelirsek ; Sercan,Berkan ve hatta Ersin şu iki finalistten daha çok hak ediyordu kazanmayı.

• Aynen katılıyorum elinize sağlık..

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 1.4k

• Interstellar
    2. Replies
      1.4k
      Views
      45k
      1.4k
    3. Aykut53

1. Ankara Özel Raporlar - Yorumlar 6k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      6k
      Views
      395k
      6k
    3. ANGARA

1. Futbola Dair Her Şey [2019/20] 5.3k

• Samet
    2. Replies
      5.3k
      Views
      163k
      5.3k
    3. kilanli

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.5k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.5k
      Views
      284k
      3.5k
    3. Balkanlar

1. Deprem Bildirim Konusu 11k

• Gray Cities
    2. Replies
      11k
      Views
      750k
      11k
    3. Vehbi

1. Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar 7.4k

• Samet
    2. Replies
      7.4k
      Views
      486k
      7.4k
    3. MakaRov

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Şahsi Tahminler ve Yorumlar (2020/2021 Kışı) 8

• Aytac
    2. Replies
      8
      Views
      244
      8
    3. DoquKaradeniz28

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 13

• Samet
    2. Replies
      13
      Views
      361
      13
    3. bjk123

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      265