Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu performansla zor kardeşim sercan hepsini süründürdü😂 ama adam dediğini yaptı hepsini potaya koyacam dedi koydu.

Görücez bakalım her hafta 3te3 yapmıyor ya.Girdiği potadan elenecek kokusu alıyorum sanki^^^^

• 21 yaşında kızı teyit almadan insanların önüne kuyruk salladı diye söyleyip sonra dediğini yutarsan her tarafın performans olsa ne olur başkan kız çocuğu bu

Haklısın kesinlikle ama bu milletin unutkan bir yapısı var, hemen unutur ve güzel bir trend topic çalışması ile felan sıvarlar o olumsuz yönleri

• Haklısın kesinlikle ama bu milletin unutkan bir yapısı var, hemen unutur ve güzel bir trend topic çalışması ile felan sıvarlar o olumsuz yönleri

Doğru söylüyorsun unutkanlık üstüne parlatma filan olur ama acun yeni takımına götürecek şampiyon yapmaz:)

• Psikodan biri gider :) Nisa gitsinde ortalık iyice kızışsın, Berkan bu gazla aya gider hafta içi herhalde, eğer elenmezse tabi:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Psikodan biri gider :) Nisa gitsinde ortalık iyice kızışsın, Berkan bu gazla aya gider hafta içi herhalde, eğer elenmezse tabi:)

Nisa eleniyormuş zaten başkan çarşamba gününden itibaren ortalık yangın yerine döner :)

• Çok da güzel oldu. Çok da iyi oldu. Herkesin hayatına kimse karışamaz. Yürü sercan. Yok karakter koymuşlar bla bla. Bırakın bunlara halk karar versin.

• Gizem ortalığı karıştırmış. Adada olduğu zamanda karıştırdı. Varlığı zarar yokluğu zarar. Her türlü zararı dokunuyor kızın. Bu arada nisa'nın erkek arkadaşı olduğunu da öğrendik 🤣

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Yahu cemal gene ağlıyor. Ağlamadığı tek bölüm yok. Bu kadar mız mız olunmaz ya.

sıkıştımı ağlıyor,valla survivor mu izliyoruz brezilya dramı mı anlamadım:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Nisa diyor ki erkek arkadaşım var, evleneceğim; Gizem diyor ki evlenmeyiver. Yuh artık yuh. Nisa'nın erkek arkadaşına 2x üzüldüm, ayıp kere ayıp. Ne biçim insanmış, oyun sanki bu evlenmeyiver diyor.

Ebtc15bXYAYZeCy?format=jpg&name=large

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Açık arttırma oyunu ya bence ondan söylemiştir Gizem :D

• Kızlar arası sıradan konuşmalar ama ekrana yansıtınca tu-kaka durumları oluşuyor.Acun tek taraflı Sercanın konuşmasını tek olarak ekrana getirmekle televizyonculuk adına sıçmış toparlamak adına bu kayıtı yayınlıyarak tüy dikmiştir.Gizemi kurban edip kendini kurtarma durumuna gitmiştir.Asıl özürü Acun kızın ailesine yapması gerekir...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Barış ın nakarat gibi takım , arkadaşlık , duygusallık vurguları bana samimi gelmiyor. kim neyden çok bahsediyorsa , ona ihtiyacı vardır. O onda yoktur.

• Parkurlar değişmiş parkuru izliyeyim dedim ve Barıs-Berkan-Nisa 3er sayı getirdi takıma bugün.Sercan ve Cemal ise...Ezberlenen parkurların değismesi iyi oldu sadece hız ve halka mücadelesi olmaz artık umarım.Denge,GÜÇ ve Akıl ölçen oyunlara hasretiz..