Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Abi problem açıklamayı yapması değil ki, açıklamayı yaparsın peşinede ses kaydını koyarsın bu iş olur biter. Bugün açıklamayı yapıp, yarın ses kaydını vericem demek problem umrumda değil, ben reytingime bakarım sizde beni öyle izlersiniz demek. Mesela bu açıklamayı yarın yapsaydı ne değişirdi?

Adamın işi bu haftanın 4 günü 5 oldu derken 7 e çıktı.Neyle dolduracak.Diğer tv kanalları basiretsizliklerine yansın.Bu kadar kötü kadroyla bu sonuçları almak başarıdır.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Adamın işi bu haftanın 4 günü 5 oldu derken 7 e çıktı.Neyle dolduracak.Diğer tv kanalları basiretsizliklerine yansın.Bu kadar kötü kadroyla bu sonuçları almak başarıdır.

+ olarak pandemi etkisi de diyelim abi. Ortalıkta ne dizi kaldı, ne program. Yoksa Survivor kadrosu bundan daha iyi olmasına rağmen geçen sene bile düşük reytingle gündeme gelmişti.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• acun medyada çalışıyorsun o zaman yada acun akraban yada bi akraban çalışıyor orda :)

Bir kaç sayfa takip ediyorum büyük çoğunluğu doğru çıktı. 3-4 gün önce sercan 3 dokunulmazlığı alacak 1. Aday berkan 2. Aday nisa 3. Aday barış çıkacak demişti. Bu seferde doğru çıkar buna güvenerek söyledim

• Bir kaç sayfa takip ediyorum büyük çoğunluğu doğru çıktı. 3-4 gün önce sercan 3 dokunulmazlığı alacak 1. Aday berkan 2. Aday nisa 3. Aday barış çıkacak demişti. Bu seferde doğru çıkar buna güvenerek söyledim

doğru çıkarsa acunun köstebek avına çıkması gerekiyor

• Yarın, Sercan kazanırsa barışı söylemeyecek sms i en yüksek medyatik baris oldugunu biliyor. Cemali söyleyip, 2/3 paydasina göre hareket edip Nisa ve Cemali ayırma politikası izleyecek. Barisi söylemesi ona birsey kazandirmaz. Zira bu akşam ki yemeğe Cemali çagirmasida izledigi politikanin bir tezahürü. Profesyonelce bir hareket.

• 2 duygusalı birbirine vurdurursa bu işten karlı çıkar, Sercanın yerinde olsam yüzde 1000 Cemal Can derim böylelikle, 3 kanka birbirleriyle yarışarak elenir..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 2 duygusalı birbirine vurdurursa bu işten karlı çıkar, Sercanın yerinde olsam yüzde 1000 Cemal Can derim böylelikle, 3 kanka birbirleriyle yarışarak elenir..

Ayrıca, Cemali yemeği çıkarıp onu yumusatma yolu izledi. Olası Cemalin 3.oyunu kazanma durumu olursa kendini söylememesi icin cemalin duygusalligini kullandi. Akıllıca. Öyle yada böyle kârlı çikacak

• Ayrıca, Cemali yemeği çıkarıp onu yumusatma yolu izledi. Olası Cemalin 3.oyunu kazanma durumu olursa kendini söylememesi icin cemalin duygusalligini kullandi. Akıllıca. Öyle yada böyle kârlı çikacak

yok be başkan cemal yemekle yumuşamaz o senin duygusal bakışın :) cemal kazansın nefessiz sercan der ama giden nisa veya berkandan biri olur sercan gitmez diye düşünüyorum

• yok be başkan cemal yemekle yumuşamaz o senin duygusal bakışın :) cemal kazansın nefessiz sercan der ama giden nisa veya berkandan biri olur sercan gitmez diye düşünüyorum

Olabilir. Fakat Sercanin yemek daveti, böyle bir politikada olabilir. Ancak Sercan kazanirsa Cemalden baska bir isim söylerse hata olur bana göre.

Ayrica zaten Sercan giderse survivor bitmis demekdir. Acunun isine gelmez.