Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Haftalık ödülde kimin ne yaptığını söylemeden Instagram'da oylamaya sunması iyi oldu. Gönüllüler fanı yüksek iyi de kötü olsa da onlara oy veriyorlar. Şimdi iyiye oy verirler. Resim yarışmasında net gönüllüler haketti ama müzikte bilmiyorum.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Haftalık ödülde kimin ne yaptığını söylemeden Instagram'da oylamaya sunması iyi oldu. Gönüllüler fanı yüksek iyi de kötü olsa da onlara oy veriyorlar. Şimdi iyiye oy verirler. Resim yarışmasında net gönüllüler haketti ama müzikte bilmiyorum.

Hadi müziktede iyiydiler ama salıncak yarışmasında ünlülerin ki daha güzeldi

• Evrim'i haklı bulan tek benim sanırım.Bu Nisa'nın neyini kıskanacak Evrim yahu? Takım seviniyor kız orda duruyor bir tebrik bile etmiyor.Barış-Yasin falan yapsa sağlam tepki alır Nisa'ya alıştı heralde millet anlayamadım pek..Ben orda olsam oyun alınca herhangi biri tebrik bile etmese güzel bir tepki koyarım bu arada.

• Evrim'i haklı bulan tek benim sanırım.Bu Nisa'nın neyini kıskanacak Evrim yahu? Takım seviniyor kız orda duruyor bir tebrik bile etmiyor.Barış-Yasin falan yapsa sağlam tepki alır Nisa'ya alıştı heralde millet anlayamadım pek..Ben orda olsam oyun alınca herhangi biri tebrik bile etmese güzel bir tepki koyarım bu arada.

Bu olayda isim önemli değil. Kıskançlık konusu ilgi . Bir tarafta takır takır işleyen bir kız , diğer tarafta canı istediği zaman oynayan nazlı alımlı kız. Yasin ilk defa doğru konuştu. Bu durum nisanın da , evrimin suçu değil , biz yaptık dedi. Bence olayda kıskançlık yok , haksızlık var ve evrim haklı.

• Bence nisa 3 ay ertelemeli iyi niyet kredisini bugün doldurdu. Hangi oyuncu takımında böyle bir oyuncu ister. Sempatikliğin beş para etmez , bende ilgi olmazsa.

• Bence nisa 3 ay ertelemeli iyi niyet kredisini bugün doldurdu. Hangi oyuncu takımında böyle bir oyuncu ister. Sempatikliğin beş para etmez , bende ilgi olmazsa.

Nisa şu tavırları yapmasa ilk 4 te kesin olurdu. Çok çocuksu hareketler yapıyor. :cursing:

• Nisa şu tavırları yapmasa ilk 4 te kesin olurdu. Çok çocuksu hareketler yapıyor. :cursing:

Yapmazsa,olmazsa gibi şeyler bitti artık benim gözümde.Bundan sonra değişmiyecek bir şey için boşuna konuşmam.Bugün itibarıyla Nisa hiçbir konuda haklı değildir benim için.

• Yapmazsa,olmazsa gibi şeyler bitti artık benim gözümde.Bundan sonra değişmiyecek bir şey için boşuna konuşmam.Bugün itibarıyla Nisa hiçbir konuda haklı değildir benim için.

Benim içinde bitti hocam yani bu kızı seviyordum ama artık sevmiyorum. :thumbdown:

Einmal editiert, zuletzt von Snowyy ()