Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam büyük ihtimal Ersin'in köpeğini öldüğünü söylüyor. Çünkü zaten Ersin'in ailesi ilerleyen zamanlardaki İletişim oyunlarında 'Köpeğim nasıl' sorularına artık yalan söylememek istiyorlarmış. Acun'da onu söylüyor galiba adam yıkılıyor zaten

Acun bu belli olmaz. Belki de anneler günü diye yarın geçen yüzük ödülü vardı annelerle bir video çekmiş olabilir. Daha sonra köpeğin öldüğünü yılmaz erdoğan'ın ricası üzerine söylemeyeceğini de söylemişti. Yarın görürüz bakalım

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Acun bu belli olmaz. Belki de anneler günü diye yarın geçen yüzük ödülü vardı annelerle bir video çekmiş olabilir. Daha sonra köpeğin öldüğünü yılmaz erdoğan'ın ricası üzerine söylemeyeceğini de söylemişti. Yarın görürüz bakalım

Youtube hesabında fragman başlığı olarak Ersin'i Üzen Haber yazmışlar.O tarz bir şey olacağını düşünmüyorum..

• Youtube hesabında fragman başlığı olarak Ersin'i Üzen Haber yazmışlar.O tarz bir şey olacağını düşünmüyorum..

Evet şimdi gördüm demek ki köpeği söyledi. Ailesi haklı iletişim ödülünde hep soruyordu. Fotoğraf falan istiyordu. Performansını etkilemez umarım. Çok bağlıydı köpeğine. Her bölüm söylüyordu.

• Ünlüler:

Gönüllüler saniye farkıyla kazanınca şans derler ama hızlıydılar kazandılar demezler

Haftalık görevi gönüllüler kazanınca onlar mağdur ondan kazanıyorlar derler ki geçen haftaki ilkokul çocuğu resmini hatırlamak bile istemiyorum

Tamamen bahane bulmaya odaklanan bir takım asla kendi hatalarını kabul etme yoluna gitmiyorlar dolayısıyla herhangi bir olaydan ders de almıyorlar. Orada sadece elif ve ersini az çok destekliyorum gerisinde hayır yok

• Şimdi Elif adı çıkarsa yerlerini değiştirmiş olacak Acun:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hocam ünlülerde de 2 kız var nasıl söyleyecekler.Atladığım bir konu mu var?

Hocam ünlülerde 4 erkek 2 kız olduğu için kızların ismi yazılabiliyormuş. Gönüllülerde 5 erkek 2 kız olduğu için yazılmıyor erkeklerden 1 kişi gidip dengelenmediği sürece gönderemiyırlarmış. Acunun yaptığı saçmalıklardan biri işte.

• Acun'un yaptığı ayıp. Ailesi olsam acun'a feci kızardım. Dün YouTube koymuş ersin'i kahreden haber diye. Geçen dedi Instagram'da konseyde söyleyebilirim. Fragman'da ersin'i ağlarken gösteriyor. Yaptığı hoş değil eğer kullandıysa.