Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Survivordan önce elemeler neye göre yapılıyor acaba. Geçen yıllarda yüzme bilmeyenler vardı adada. Survivorun %90ı yüzmeli oyunlar zaten, bu seferde de sabriye suya atlayamadı yüksek diye..

• Bora, Seda, Hikmet 3 üde iyi oyuncu ama sıfır karakter maalesef..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• sabriye çok başarısız ve adada oyunda huzuru bozan bir yarışmacı... Elenmesi gereken ilk kişi ama neredeee acun onu daha çok tutar reyting yapması için.

• Ben Sabriyenin çok üzerine gelindiği düşünüyom ve zaten kız hep ya Afroditiyle ya Dalaka ya da Dimitrayla oynuyorlar kaybettiği bazı sayılar kıl payı oluyor bide bence Sabriyenin adaya gelmesi biyandanda iyi oldu en azından boranın adadaki hakimiyetini durduracak gibi. Boranın Sabriyeden korktuğu belli zaten , Borada iyi yarışmacı ama bence ilk o gitsin çünkü sürekli dedikodu kavga ettirme alay etme kendisini üstün görme haraketleri çok can sıkıcı.

• Çöpriye iş başında yine:)

Birde sinirleniyor, trip atıyor. :DModeller gibi başlagıcı bombastik bitime kırpıla kırpıla birşey kalmıyor. :D

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• İlgili kanal sıkıntılı bir satış sürecindeymiş , surviver etkinliklerinde hissediliyor mu bu durum 😀😬

Alanın elinde kalır hocam. ^^

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Yunanlılarda sıkıntı kalmadı zayıflarını elediler bizimkiler karşıdan ziyade Survivor geleneksel birbirini yeme modunda.Yeni oyuncular gelmesi yarışmanın süresinin uzun olacağının işareti...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bu seneki survivor neden az seyrediliyor niye seyretsinler ki.Ne kadar işe yaramaz kaosdan beslenen var ise bu yarışmaya aldı acun.Sabriye ne işe yarar?Aldığı Emre ne işe yarar? Boş işler boş. Eski tadı tuzu yok insanlar o yüzden izlemiyor artık.Sabriye sıfır katkı bakın aday göstersinler karşısına da iyi birini koysunlar eler onu ne yazık ki.

• Bu seneki survivor neden az seyrediliyor niye seyretsinler ki.Ne kadar işe yaramaz kaosdan beslenen var ise bu yarışmaya aldı acun.Sabriye ne işe yarar?Aldığı Emre ne işe yarar? Boş işler boş. Eski tadı tuzu yok insanlar o yüzden izlemiyor artık.Sabriye sıfır katkı bakın aday göstersinler karşısına da iyi birini koysunlar eler onu ne yazık ki.

hocam bu yunan olayı tutmadı, açıkçası 2 survivor allstardan sonra kesmiyor bide üstüne abuk sabuk adamlar var içeride..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Güzel olan aşırı milliyetçi bir hava olmadan yarışmanın devam etmesi...Yıllardır ünlü-gönüllü havasında geçti.Reyting açısından iyi ama yarışma havasından uzaktı.Ben bu formatı daha beğendim...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Sabriyenin hareketleri sadece bana mı samimi gelmiyor?Ya 15 metrelik havuzdan daha kolay atladı 3 metrelik yerden atlayamadı?Senin orada ne işin var sende de suç yok seni oraya alanda.Kaybedince de başkalarına bağırıyor.Çöpriye iş başında.

• Sabriye sen nasıl dünya şampiyonu oldun ya çok merak ediyorum ve bi zahmet ikile yavastan ayrica yaptığın hareketler çok gicikça sinir ediyorsun insani:cursing::|:thumbdown: