Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 1 sms ücreti nedir bileniniz varmı? bu arkadaşk 50 tane sms atmış, sonra acun niye bu kadar paralı:) Güzel ülkemde har vurup harman savuran o kadar çok insan var ki... Yıllardır izlerim 1 kere bile oy atmadım, aslada atmam..

2.9 Galiba 3 diyelim. 150 TL'ye et, mutfak alışverişi aylık dünya şey yaparsın yazık yahu.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• 1 sms ücreti nedir bileniniz varmı? bu arkadaşk 50 tane sms atmış, sonra acun niye bu kadar paralı:) Güzel ülkemde har vurup harman savuran o kadar çok insan var ki... Yıllardır izlerim 1 kere bile oy atmadım, aslada atmam..

Onun yerine LÖSEV e bağış yaparım daha iyi.

• Babası Yasin'i ve ailesini küçük yaştayken terk etmiş. Yasin annesine ve 2 kız kardeşine babalık yapmış. Bunu oy kazanmak için kullanmadığı için Yasin'i yürekten tebrik ediyorum.

• Babası Yasin'i ve ailesini küçük yaştayken terk etmiş. Yasin annesine ve 2 kız kardeşine babalık yapmış. Bunu oy kazanmak için kullanmadığı için Yasin'i yürekten tebrik ediyorum.

1 kere bile söylemedi. Hiç acıtasyon yapmadı. Yanlış anlamasın kimse barış'ın annesine Allah şifalar, çok uzun ömür versin. Ama her defasında annesinin hastalığını ve kardeşim yağmur zor doğdu bunu 1000 kere dedi yarışma başında beri. Son 1 haftadır 50 kere demiştir. Bazı şeyleri çok dillendirmemek lazım. Bu sefer acıtasyon oyu almış oluyor aslında.

• Yasinin dillendirmemesi normal arkadaşlar bundan evvelki yarışma sırasında adamın hayatı biliniyordu acun boşuna almadı onu survivora belki bilmeyeneniz var bu durumda barış veya yasin bahsedip bahsetmeseler konusuna takılmam bu insanlar zor hayat yaşamış zaten mahdur edebiyatı yapmadan bu yaşlara gelmişler o yüzden bu kişileri anlamak kolay değil ama dışlamak kolaydır

• Eleştiriler gayet mantıklı geldi.Barış-Berkan'dan başkasını desteklemeyi düşünmüyorum bu sene..Cemal için tüm ünlülerin oy istemesi ise garip geldi açıkcası...Siz ne dersiniz?

• Eleştiriler gayet mantıklı geldi.Barış-Berkan'dan başkasını desteklemeyi düşünmüyorum bu sene..Cemal için tüm ünlülerin oy istemesi ise garip geldi açıkcası...Siz ne dersiniz?

Emin ol cemal kadar barış'a oy desteği isteyen ünlüler var. Oyuncuların menajerliğini yapan selim akay mı akar mı soyadını bilmiyorum hem kendi hesabından hemde ajansına bağlı herkese SMS için mesaj attırdı. Tek tek hesaplarında paylaştılar. Ayrıca sponsor olayları da doğru barış'ını. 7 kere üst üste çoğu zaman haksız yere haftanın birincisi oldu. Halkta çok ısınamadı kendisine. Cemal ünlülere daha sempatik geliyor ama o ağlak tavırları ile survivor olacak en son isimlerden. Bu sene hakeden tek isim bence elif. Berkan'ı da severdim de mahalle kabadayıları gibi durduk yere bağırıyor. Çok baş ağrıtıyor. Sercan performans okey hareketleri itici. Elif dışında hem performans hem karakter gerçek survivor yok bence.

• Emin ol cemal kadar barış'a oy desteği isteyen ünlüler var. Oyuncuların menajerliğini yapan selim akay mı akar mı soyadını bilmiyorum hem kendi hesabından hemde ajansına bağlı herkese SMS için mesaj attırdı. Tek tek hesaplarında paylaştılar. Ayrıca sponsor olayları da doğru barış'ını. 7 kere üst üste çoğu zaman haksız yere haftanın birincisi oldu. Halkta çok ısınamadı kendisine. Cemal ünlülere daha sempatik geliyor ama o ağlak tavırları ile survivor olacak en son isimlerden. Bu sene hakeden tek isim bence elif. Berkan'ı da severdim de mahalle kabadayıları gibi durduk yere bağırıyor. Çok baş ağrıtıyor. Sercan performans okey hareketleri itici. Elif dışında hem performans hem karakter gerçek survivor yok bence.

Hocam videoyu izle ondan sonra konuşalım.Selim Akar dediğiniz adam kim destek mesajı atan Aleyna Tilki kim ikisinin attıgı twittin ulaştığı insan sayısı arasında dağlar kadar fark var.Ayrıca o adam Barış'ın menajeri..Şampiyonluk olayına gelirsek bana göre de Barış ve Berkan hakediyor ve bunların karakteri düzgün o konuda herkesin fikri farklı olabilir bence.Ancak kesinlikle Barış Cemal'den çok hakediyor.Barış'ın performansında ciddi artış var ve dün sakat olmasına rağmen avantajla beraber 4 sayı getirdi takıma.Sponsor olaylarına inanmıyorum.Halk ısınamadı diyorsun o zaman bu adam twitter'da rekor kırarak nasil 2.5 milyon twitt alıyor? Instagram'da Survivor sayfasının tüm postlarının yorumlarında en üstte neden Barış'a destek mesajları yer alıyor? Neyse hocam Elif de beğendiğim yarışmacılardan 4lü finale çıkabilir ancak bu kadar güçlü adayların yanında şampiyon olacak potansiyeli göremiyorum.

• Baskentli Barış'a oy atanlar 18 yaş altı. Yüzde 70 aynen o şekil. Hem Instagram hem Twitter'da gördüm. Birde sponsorlar devre girerse bot hesaplar ile 2.5 tweet atıyorlar. O gün yeni açılan hesaplar bile vardı tweet atmak için. Selim akar kim diyorsunda adamın kaç tane ajansına bağlı oyuncu,model var. Çoğu oyuncu tanınmış. Kaç sms getirmiştir o. Kim aleyna tilki'yi dinler? Aleyna'yı tiye alan var mı? Barış'a destek atanlar 18 yaş altı dediğim gibi. Ülkenin genç nüfusu fazla sosyal medyada aktif. O yüzden halk destek veriyormuş gibi gözükebilir ama işin özü öyle değil. Bu kadar güçlü adaylar derken oy potansiyeli olarak dedin sanırsam. Bu oylama sistemi zaten çok yanlış bence. Gerçek bir adalet ortamı yok. Boyuna postuna, kaşına gözüne bakarak barış'a dünya oy atan çocuk kitlesi var. Annelerinden,babalarından aldıkları harçlığı sms'e harcıyorlar. Cemalcan ünlülerin mesaj atması normal. Danla Bilic sosyal medya fenomeni ünlülerle yakın. Danla sayesinde cemal'da çoğu ünlü ile tanışmış. Adam zaten DJ. Ben dediğim gibi en son Survivor olacak isim cemal ve nisa. Ağlama ile yarışmayı bitirdiler. Ama direk sms ile barış hiçbir şey yapmadan zaten her hafta 1. Oluyor. Çok bir şey farketmez finali garanti barış'ın. He birde barış Beşiktaş'lı diye Beşiktaşlı fenomen hesaplarda destek istiyordu. Bjk camiası da ona oy atıyor.

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Baskentli Barış'a oy atanlar 18 yaş altı. Yüzde 70 aynen o şekil. Hem Instagram hem Twitter'da gördüm. Birde sponsorlar devre girerse bot hesaplar ile 2.5 tweet atıyorlar. O gün yeni açılan hesaplar bile vardı tweet atmak için. Selim akar kim diyorsunda adamın kaç tane ajansına bağlı oyuncu,model var. Çoğu oyuncu tanınmış. Kaç sms getirmiştir o. Kim aleyna tilki'yi dinler? Aleyna'yı tiye alan var mı? Barış'a destek atanlar 18 yaş altı dediğim gibi. Ülkenin genç nüfusu fazla sosyal medyada aktif. O yüzden halk destek veriyormuş gibi gözükebilir ama işin özü öyle değil. Bu kadar güçlü adaylar derken oy potansiyeli olarak dedin sanırsam. Bu oylama sistemi zaten çok yanlış bence. Gerçek bir adalet ortamı yok. Boyuna postuna, kaşına gözüne bakarak barış'a dünya oy atan çocuk kitlesi var. Annelerinden,babalarından aldıkları harçlığı sms'e harcıyorlar. Cemalcan ünlülerin mesaj atması normal. Danla Bilic sosyal medya fenomeni ünlülerle yakın. Danla sayesinde cemal'da çoğu ünlü ile tanışmış. Adam zaten DJ. Ben dediğim gibi en son Survivor olacak isim cemal ve nisa. Ağlama ile yarışmayı bitirdiler. Ama direk sms ile barış hiçbir şey yapmadan zaten her hafta 1. Oluyor. Çok bir şey farketmez finali garanti barış'ın.

Ben katılmıyorum.Halk ısınmasa 8 kere 1. olamaz bu adam.Ünlülerde yaşadığı ve Gönüllüler ilk geldiğinde Yasin'le yaşadığı sorunlardan ciddi destekçi kazandı.Finali garanti olması önemli değil zaten final muhtemelen Cemal-Barıs gibi görünüyor.Oradan da Cemal kazanır bu destekle..Ve bu duruma üzülürüm açıkcasi..

edit:Düzeltmenizi görünce şaşırdım.Her yarısmacıya takımının taraftarı destek veriyor bu arada.Yine sadece Bariş'a taraftardan destek varmış gibi söylemeyin bence..

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Bu kadar takılmayın kim kime ne atmış.Kötü bir survivor seçmelerini pandemi yüzünden seyretmek zorunda kaldık.Bu survivor da 1 sms hakeden yarışmacı yok.Kim birinci olursa olsun farketmez.Yarışmacıların zaten çoğu kendi tanıtımları için orada.Elif arabasını aldı.Cemalcan albümünü garantiledi.Yasin Evrim Acun medyada olur.Sercan Acunun alacağı takımda oynar ya da menajer oyuncu olur.Berkan zaten ünlülerle çalışırken ününü daha da arttırdı.Nisanın zaten konuyla ilgisi yok.Barış da yeni dizi teklifleri alır.Aday kalmadı ey Acunn iban numaram...^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bu kadar takılmayın kim kime ne atmış.Kötü bir survivor seçmelerini pandemi yüzünden seyretmek zorunda kaldık.Bu survivor da 1 sms hakeden yarışmacı yok.Kim birinci olursa olsun farketmez.Yarışmacıların zaten çoğu kendi tanıtımları için orada.Elif arabasını aldı.Cemalcan albümünü garantiledi.Yasin Evrim Acun medyada olur.Sercan Acunun alacağı takımda oynar ya da menajer oyuncu olur.Berkan zaten ünlülerle çalışırken ününü daha da arttırdı.Nisanın zaten konuyla ilgisi yok.Barış da yeni dizi teklifleri alır.Aday kalmadı ey Acunn iban numaram...^^^^^^

Mert Öcal ve Ersin'de panaroma da kesin yorumcu olur. Yada o tarz program olur. Acun Mert'i de bırakmaz artık. Hepsi alacağını aldı. Zaten sözleşmeleri varmış bölüm başına da para alıyorlar. Survivor'a fakir giren zengin çıkıyor. Halka oynamasını bilenler sırtı yere gelmiyor acun alıyor hemen. Hakan Hatipoğlu,Semih Öztürk,Murat en büyük örnekler.

• Bütün izleme keyfimi kaçıran iki durum var. Birincisi haftalık takım olayını uzatmaları. En başından karşıydım zaten buna bir de uzattıkları için iyice keyfim kaçıyor. Neyse ki bu haftadan itibaren dokunulmazlıklar bireysel yoksa kaç gündür izlemiyordum, bugün bireysel olduğunu öğrenince izlemek istedim. İkincisi de her şeyin SMS'e bağlı olması yüzünden birincinin zaten belli olması. Sana nasıl bittiği anlatılan bir filmi izlemek gibi.

• Mert Öcal ve Ersin'de panaroma da kesin yorumcu olur. Yada o tarz program olur. Acun Mert'i de bırakmaz artık. Hepsi alacağını aldı. Zaten sözleşmeleri varmış bölüm başına da para alıyorlar. Survivor'a fakir giren zengin çıkıyor. Halka oynamasını bilenler sırtı yere gelmiyor acun alıyor hemen. Hakan Hatipoğlu,Semih Öztürk,Murat en büyük örnekler.

Evet Murat Özarı ile Semih gitsin yorumculuk adına bu kadar boş beleş insanlar olmaz...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...