Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Her sene diyorum ki : ülkede birsürü sorun varken biz burada adam tutuyoruz, birde millet birbiriyle fan oldukları kişiler için tartışıyor .Ama gene de her sene izliyorum ve benzer şeyler oluyor.Tam anlatamadım ama değişik gerçekten.Programa nikotin katmışlar öyle yada böyle takip ediyorum :D konu hayırlı olsun :)

• trt tek kanal iken pazar sabahları yanılmıyorsam alman kökenli yarışmalar yayınlanırdı.O zaman da çok tutardı.Yarışma izlemek tutku bence...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• İhan Mansız: “Kazanmak için savaşmak gerek, savaşmak için savaşçı olmak gerek…”
    Adem Kılıççı: “Hayat bir boks maçı gibidir. Yenilgiyi düştüğünde değil, kalkamadığında yaşarsın! Şimdi yeni bir savaş başlıyor…”
    Serhat Akın: “Gönüllülerin gönlünde taht kurmaya gidiyorum.İsteseler de istemeseler de…”
    Berna Öztürk: “En güçlü ben olmayabilirim; ama en iyisini ben yaparım…”
    Sedat Kapurtu: “Kim daha çılgın göreceğiz! Ben mi Survivor mı? Çıldırtırım, çıltırtacağım…”
    Furkan Kızılay: “Bu sene çok farklı bir Survivor olacak. Gönüllüler duymasın!”
    Seda Demir: “Kendine güvenmek insanın en büyük zaferidir! Neden olmasın…”
    Tarık Mengüç: “Survivor’a savaşmaya gidiyorum. Güç demek Mengüç demek. Güç bende artık!”
    Sema Apak: “Ben rakiplerimi düşünmem! Onlar beni düşünsün…”
    Pınar Saka: “Kazanmak için ne mi yaparım? Hayal bile edemezsiniz!”
    Şahika Ercümen: “Benim için zafer, derinliklerden geçer! Bu sefer nefesimi Survivor için tutacağım…”
    Sabriye Şengül: “Survivor’ın kadın bir savaşçıya ihtiyacı vardı! İşte ben geldim…

• Survivor Gönüllüler Takımının Sözleri

Gökhan Gözükan: “Size savaşmayı öğretebilirim ama cesareti asla…”
    Fulya Şahin: “Adımı akıllara kazımaya geldim…”
    Ogeday Girişken: “Ben aç kalmaktan korkmam, onlar benimle yarışmaktan korksun…”
    Denisa: “Adada yılan mı var? Ben zaten evde besliyorum…”
    Elif Şadoğlu: “Herkes şampiyon olabilir ama benim olmadığım yerde…”
    Eser West: “Konuşmak kolay ama o adaya adım attığın an herşey değişir…”
    Burçak Tuncer: “Survivor’a kendi hikayemi yazmaya gidiyorum…”
    Tuğçe Melis Demir: “Umarım Ünlüler Takımı iyi hazırlanmıştır. Zoru başarırım, imkansız sadece zamanımı alır…”
    Volkan Çetinkaya: “Başarıya giden yolda her şey mübahtır. Survivor’da emir komuta bende…”

• Furkanı destekliyordum en başlarda gayet hızlıydı atışları kötü olsada ama bir terbiyesizlik yaptı oyunda Sadine karşı ne kadarda oyun siniri olsada yapılmamalıydı. Forumlarda çoğu kişi Erdi hakkında konuşuyor ama aşırı çöp ve fake Semih. Kızlardan desteklediğim bir yarışmacı yok henüz,geçen senenin bi Nagihanını göremiyorum kızlarda. Tam karar veremedim 1-2 hafta daha geçsin asıl performanslar ortaya çıksın bakarız. :)