Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Cevap bekliyorum hocalarım :):)

Sana kaç kere cevap verdik Demirel,

Dün sulu kar bile yok demedim mi? Bak çok istiyorsan atla bir otobüse Nurdağına git.

Diyarbakır-Şanlıurfa hattından Mardin’den kar haberi yokken Hatay’da nasıl sulu kar, kky olsun Demirel?

• kar falan yok diyarbakırda insanları kandırmayın ben kar yok dedim benim diğer hesabı banladınız bas baya kar yok sistemler hep öteliyor dedim diye engel yedim benim dediğim oldu da

• Sana kaç kere cevap verdik Demirel,

Dün sulu kar bile yok demedim mi? Bak çok istiyorsan atla bir otobüse Nurdağına git.

Diyarbakır-Şanlıurfa hattından Mardin’den kar haberi yokken Hatay’da nasıl sulu kar, kky olsun Demirel?

Hocam Alah yardım etsin. :D:D

• kar falan yok diyarbakırda insanları kandırmayın ben kar yok dedim benim diğer hesabı banladınız bas baya kar yok sistemler hep öteliyor dedim diye engel yedim benim dediğim oldu da

Hadi bu hesaba da güle güle o zaman kardeşim, bak banlamışız seni; sen sebebini iyi biliyorsun burada kar yok diyen kimi banladık biz?

• neden tüm yazılarımı okumadan bu şekilde yazıyorsunuz. Kimse kimsenin uşağı değil burası da hiçkimsenin malı değil. Forumda yazmak için meteoroji mezunu olmak gerekiyrodu ise üye olurken bizden diploma istenseydi.

Mehmetcengiz hocam kaç gün evvelinden 30 31 kar dedi. Dönüp msjarı okuyun. Sizi etiketleme sebebim sadece bizi aydınlatmanız idi. Keza bir kaç tane daha yönetici cm bile verdi. Defalarca soru soruldu hiçkimse ama hiçkimse yenişehir hakkında olumsuz yazmadı. Beklentie girdiğimiz bu yzüden bi değrrlendirin dediğimiz için mi suçluyum.

Yuakrıda bi arkadaş daha bölge sorumlularını zikretti ben ise bugün haftasonu uyuyor olabilirler dedim.

Sizden yaşça çok büyüğüm. Alenen üyeliğimi hiçbir ama hiçbir kçtü söz yada hakaret yazmamama rağmen dondurmakla tehdit ediyor ve elinizdeki yetkiye güveniyorsunuz. Siz eleştiri yapmakta serbestsiniz biz değiliz. Bu ülkenin siyasilerini bile herkes eleştirmeke özgürken neden bu forumda ban yemekle tehdit ediliyoruz.

Gfs vs yorumlamayı bilmrdiğimiz için size sormamız ağır geliyorsa ben sizi istifaya davet ediyorum. Eğer yetkiniz varsa ve verilmiş ise üyeler sorunca elbetteki sizden cevap bekleyeceğiz.

• Sırf kar yağacak diye kimse 2030'u beklemez. Bölge olarak kafayı yedik.

Eğildeki yağış nedeni ile baraj kapağı koptu. Fakülte köprüsüne dek su yetişti. Barajlar kontrol altına alınmadıkça ve mantar gibi arttıkça kesinlikle bölge 15 sene öncesi sistemlere gitmez bunu kabul edelim. Barajların etkisi büyük. Kayapınar civarınn kar alma nedeni karacasağ yakınlığı. Onun dışında diyarbakır için şartlar zor. Çok ama çok sert bir soğuk olacakki o yağmur kar olacak.

• Sırf kar yağacak diye kimse 2030'u beklemez. Bölge olarak kafayı yedik.

Allah da seni güldürsün kardeşim ya. :D

Hakikaten karı çok da önemsersek zaten yağmıyor yağış iyi yeter. Kendinize kardan başka hobiler de bulun bence arkadaşlar yoksa kafa yenir bu bölgede

• malesef diyarbakir için kar yağışı ihtimali ortadan kalkmıştır anlık durum 2.2 derece ve yükselmeye devam ediyor bundan sonraki.saatlerdeki tüm yağışlar karla karışık yağmur veya sulu kar olarak yagacak

Yağışın şehre geç ulaşması nedeniyle istenilen yağış alınamadı bölge için istediğimiz kar yagisini almak istiyorsak dereceyi sıfırın altında görmek gerekiyor aksi halde artı derecelerde bölge kar.tutmuyor

Mardin ve Gaziantepe çok sevindim darısı diğer illerimize inşallah :)

• malesef diyarbakir için kar yağışı ihtimali ortadan kalkmıştır anlık durum 2.2 derece ve yükselmeye devam ediyor bundan sonraki.saatlerdeki tüm yağışlar karla karışık yağmur veya sulu kar olarak yagacak

Yağışın şehre geç ulaşması nedeniyle istenilen yağış alınamadı bölge için istediğimiz kar yagisini almak istiyorsak dereceyi sıfırın altında görmek gerekiyor aksi halde artı derecelerde bölge kar.tutmuyor

Mardin ve Gaziantepe çok sevindim darısı diğer illerimize inşallah :)

Başka sisteme inşAllah.tüm yağışı karacadağ ve yukarısı emdi. Kısmet değilmiş.