İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • EPS akşam ki ECMWF le uyumlu görünüyor, son bir umut bu geceki diagramı görmek istiyorum bakalım nasıl çıkacak?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• İp kontrolü şart yoksa bu troller temizlenmez. Bunlar birilerinin kripto hesapları. Burayla sorunu olup da asıl nikleriyle yazamayanlar kripto hesaplarla yazıp akıllarınca tahmincileri karalıyorlar. Bunlar da bilinen tipler aslında, en azından ben tahmin ediyorum onları.

• hemen cevap vereyim @elcin paylaştığın resimi model konusuna atıyorsun, ve kendi şahsi tahminini yapıyorsun. Daha önce güncellemelerde bulundun yani orada bu tür şeylere izin vermediğimizi biliyorsun. Birşey paylaşacaksan konu resim şahsi tahmin, ilgili konularımız var oralara yazabilirsin. İyi forumlar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• bazı kişiler bence bir kaç hesapla kendini ön plana çıkartma uğraşında gibi gerçekten imkan varsa ip adresi olayına eğilim olmalı naçizane fikrimdir

ön plandana çıkmanın planı . Adam elinde tutarlı bir veri olmadan bi tarih atıyor ortaya, semih hocanın 8-9 tahmininin zayıfladığı zaman çıkıp benim tahminim geliyor diye sık bakılan basliklarda post kasıyor. Veri soruyorlar, cevap yok. Sonradan birkaç modelle süslüyor postlarını. Devam ediyor reklama. Cidden dediği tarihte yağarsa neler yapacak kimbilir. Yav 2 ay önce bilse ne yazar, ne olduğu postlarindan belli. On plana cikmak için bukadar yipratmasa boşuna kendisini. :)

• ön plandana çıkmanın planı . Adam elinde tutarlı bir veri olmadan bi tarih atıyor ortaya, semih hocanın 8-9 tahmininin zayıfladığı zaman çıkıp benim tahminim geliyor diye sık bakılan basliklarda post kasıyor. Veri soruyorlar, cevap yok. Sonradan birkaç modelle süslüyor postlarını. Devam ediyor reklama. Cidden dediği tarihte yağarsa neler yapacak kimbilir. Yav 2 ay önce bilse ne yazar, ne olduğu postlarindan belli. On plana cikmak için bukadar yipratmasa boşuna kendisini. :)

ağzına sağlık bu kardeşler gerçek hayatlarında inşallah böyle hatalar yapmazlar ben üzülüyorum şahsen Rabbim hidayet versin ne diyim başka

• @shiptar @epipe Bazi insanlar boyledir, Amerikalilarin deyimi ile attention whore :D bulunduklari ortamda butun dikkati uzerlerine cekmek isterler ve bunu ortamdaki en populer kisiler uzerinden yaparlar genelde. Bir tur karakter bozuklugu ya da kisilik eksikligi gibi bir sey.

• 27 ocak benzeri bir durumla karşı karşıyayız. Sıradakine bakalım. Allah aşkına ılıkçılarla uğraştığınız kadar, 20sinde kopucağız diyenlerle de uğraşın. Gereksiz beklenti yaratıyorlar.

• 27 ocak benzeri bir durumla karşı karşıyayız. Sıradakine bakalım. Allah aşkına ılıkçılarla uğraştığınız kadar, 20sinde kopucağız diyenlerle de uğraşın. Gereksiz beklenti yaratıyorlar.

zaten en büyük tehlike kopacağız diyenler önce kendileri inanmıyor sonra inamaya başlıyor sonra ne model ne diyagram hak getire hiçbirinin önemi ^^ kalmıyor

• diagram hala umut var diyor..

• zaten en büyük tehlike kopacağız diyenler önce kendileri inanmıyor sonra inamaya başlıyor sonra ne model ne diyagram hak getire hiçbirinin önemi ^^ kalmıyor

modele bakıyor gömüldük diyor. Yağış yok nasıl gömüleceksin. :)
    Hala umut dağıtanlar var değişecek diye.