İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Valla sevgili kardeşim Azor bu güncellemedeki konumunu korursa hiçbir kar haritasına güvenmeyin. Yağış hiç kimsenin beklemediği kadar çok olabilir.

Katılıyorum,umduğumuzdan daha fazla kar olacak bu sistemde inşallah

• 850hPada -14,-15 ler var.Yağışdada düzelme var.500hPa ve rüzgarın karayel olması deki arttıracak.İstanbul tatmin olacak büyük ihtimalle.Soğuklarda gayet uygun hale geldi.

• bazi arkadaslarin yorumuna bakiyorum biraz daha batilarsa istanbul efsane yasar demis ogle guncellemesi cok iyi az daha batilarsa sistem ilginc sekilde kafkaslarla baslayip balkanlara gider.artik batilama olmamasi lazim az daha batilamis halini gormek icin gfs kontrolune bakabilirsiniz sistemi balkanlara kadar atmis.oglen guncellemesi olursa istanbul kopar

• İstanbullular, eğer ceza almak istemiyorsanız karadeniz konusuna yazmayın, ciddi şekilde takip edileceksiniz. Daha dün sizi uyardım hala devam ediyorsunuz.

Buarada model konusundada batılı geldi lafınıda duymak istemiyorum. Herkes görüyor zaten bastıra bastıra batılı geldi demenin anlamı yok.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bazı yorumları okuyorum ve yok artık diyorum arkadaşlar karı ve nereye yağacağını biz belirleyemiyoruz Allah'ın takdiri kurban olduğum Rabbim isterse çölle bile kar yağdırır yok bizim Hakkı'mız yok onların Hakkı demek çok doğru gelmiyor atmosfere ve yaradana kafa tutmak gibi bir şey bu eğer nasibinizde bir şey varsa kuş kafesinde de olsanız sizi zaten bulur. İnşallah rabbim herkesin gönlüne göre kış bitmeden verir kalp kırmaya değmez herkesin nasibinde ve kaderinde ne varsa onu yaşıyor. Şu huzurlu ortamı germeye gerek yok . Bu arada Semih hocayı tekrar tebrik ederim başarılarının devamını daim olsun inşAllah.İyi forumlar.

• Bazı yorumları okuyorum ve yok artık diyorum arkadaşlar karı ve nereye yağacağını biz belirleyemiyoruz Allah'ın takdiri kurban olduğum Rabbim isterse çölle bile kar yağdırır yok bizim Hakkı'mız yok onların Hakkı demek çok doğru gelmiyor atmosfere ve yaradana kafa tutmak gibi bir şey bu eğer nasibinizde bir şey varsa kuş kafesinde de olsanız sizi zaten bulur. İnşallah rabbim herkesin gönlüne göre kış bitmeden verir kalp kırmaya değmez herkesin nasibinde ve kaderinde ne varsa onu yaşıyor. Şu huzurlu ortamı germeye gerek yok . Bu arada Semih hocayı tekrar tebrik ederim başarılarının devamını daim olsun inşAllah.İyi forumlar.

Ben de bunu anlatmaya çalışıyorum kardeşim çok güzel yazmışsın. Şimdi Karadenizli arkadaşlar benim huzuru bozduğumu ortamı gerdiğimi yazıyorlar. Ben ortam gergin yumuşasın diye basit bir espri yaptım hepsi üzerime çullandı. Yani birisi hoşgörü ile yazsa yapma diye ben de özür dileyeceğim. Ama şuna haddini bildirin saçma sapan konuşma deyince benim de canım sıkıldı üzüldüm. Boş yere tartıştık yakışmadı. Allah onları da bizi de sevindirsin kara doyursun. :)