28 Aralık - 1 Ocak sistemi (Marmara Özel)

• Değerli arkadaşlar tahminimde yanıldım. Esasen dün öğlen yağışın Anadolu yakasinin büyük bölümü ve alçak semtler için kara donmeyecegi belliydi, ancak biraz ben umut ettiğimi gerçekleşeceğine inandigimi yazmak istedim ve hata yaptım. Sizleri beklenti içerisine soktuysam özür dilerim. Yağış Bugün De Yer Yer Kısa araliklarla Kara donebilir Ancak Bu durum sistemin Tüm beklentilerin altında kaldığı gerçeğini değiştirmez. Sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

• Değerli arkadaşlar tahminimde yanıldım. Esasen dün öğlen yağışın Anadolu yakasinin büyük bölümü ve alçak semtler için kara donmeyecegi belliydi, ancak biraz ben umut ettiğimi gerçekleşeceğine inandigimi yazmak istedim ve hata yaptım. Sizleri beklenti içerisine soktuysam özür dilerim. Yağış Bugün De Yer Yer Kısa araliklarla Kara donebilir Ancak Bu durum sistemin Tüm beklentilerin altında kaldığı gerçeğini değiştirmez. Sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

hocam emeginize saglik.forumda bulunma amacim siz ve diger yorumcu arkadaslar kar yagacak dediginde kosup camda kar yagisini beklemek degil.her yazilan cumleden ,bu isin ilmini ogrenmeye calisiyorum.bu baglamda kar yagsa da ,yagmasada ,degisik yorumcular tarafindan yapilan bir kac farkli analizden bir cok bilgi ogrendim,ogreniyorum ve ogrenecegim.tesekkur ederim

• @karasah

Çok güzel söylemişsiniz bu saatten sonra cam pencere bakacak değiliz elbet bu işi amatör de olsa kendimce ne kadarını yapabilirim bunu öğrenmek için çabalıyorum ve bunu yaparken değerli hocalarımızın yorumları bizi olgunlaştırıyor bu işte.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Hocam bir de .siklon sistemlerinde ,istanbula tatminkar kar almak icin ,bir cok bilesenin bir araya gelmesi gerekiyor.buda on yilda bir oluyor.onumuzdeki sistem umarim dek sistemi olur.

• @wildleo1907 tebrikler ve teşekkürler. Başka bir sayfada benzer bir yorum yazmıştım (tahmncilerimizin sistem değişince tahmnlerini gerekirse 180 derece değiştirebileceği ama açıklama yapmalarının en kritik konu olduğu, beklentiyi doğru yönetmek adına. heyecanlarımıza yenilmeyelim'den kastım buydu.). Erdemli ve çok düzgün bir duruş. Tahminlerinizin devamı dileğiyle... Darısı tüm tahmincilerin başına. Verimli bir kış dilerim...