Gol Sivas 0-1
Futbola Dair Her Şey [2019/20]
- Aytac
- Geschlossen
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
-
-
İkinci yarı sivas harika top oynuyor.Tolgay orta sahada çok yalnız kalıyor aşırı yoruldu.Fenerbahçe'nin en büyük zaafiyeti orta saha defansif anlamda 0.Mehmet ekici-alper-tolgay orta sahası çok yumuşak kaldı.Sivasspor gene önde press yaparak feneri çıkartmadı.Dediğim gibi önde basan her takım fenerbahçeden puan aldı ve ersun yanal buna çözüm bulamadı.Çok yazık fenerbahçe gibi kulübün şu halde olması.Gerçekten bu kadro bu oyunu haketmiyor.Tamam eksik bölgeleri kesinlikle var ama çok çok kötü oyuncular değiller sorarım sizlere fenerbahçenin kadrosu sivastan kötü mü?
-
1-1 oldu
-
2 dakika 2 gol ilginç:) 1-1
-
Mehmet Ekici 2-1 oldu
-
2-1 oldu... Ama bu maçı değil imkanınız varsa Fener-Barca basket maçını izleyin. Nba havasında bir maç çok keyifli.
-
F.bahçe maçı 2-1 kazanıp bu haftayı oh diyerek kapadı ancak bu yetmeyecek tabikide. Tüm Fenerbahçeliler gibi bende sezonun bitmesini ve gelecek sezona iyi bir kadro planlaması ile iyi bir taktik anlayışla başlamasını bekliyoruz..
-
Bu futbolun bi siralamanin tek suçlusu ali koc tur. Ne oldugu belli olmayan adamlar çürük takima takviye edildi sonuç ortada. Moses gibi 4 tane daha isim alsan şampiyon olursun okadar zor degil ligimiz ancak düşük maliyet beklentisiyle ne olduğu belli olmayanlar adamlari almayi devam edersek seneyede farksız olmaz. Bugun sahada zjac diye birisi var o kadro dışı bırakılan benzia dan 1 gram farki yok. Ayni kalibrede oyuncuları farklı isimde transfer ediyoruz.
-
2. Golde sivas kalecisi ķotü bir hata yapti ve kapattigi köseden yedi. Ancak bir o kadar da vuruş ustaligi var...
-
Fenerbahçe gol yemeden maç alamıyor galiba Takım gol yiyince kendine geliyor.İkinci yarı seyir zevki güzel bir maç oldu.Ama anlamadığım sivasspor'da hakan keleş niye kone,rybalka,torje gibi iyi adamları varken mert hakanı aldı? Mert hakan çok fırsat kaçırdı.
Oynamama sebebini kone'nin şuan yüzden merak ettim.
8 Mart 2019 | Sivasspor teknik direktörü Hakan Keleş: "Arouna Kone'yi Fenerbahçe maçına sakladık."
21 Mart Bugün | Hakan Keleş, gole ihtiyacı olduğu halde Kone'yi oyuna almadı.
-
Peşin hükümlü olmak istemiyorum. Bugün söylenenen sözler yarın pişmanlık oluşturur. Bugün belki Fenerbahçe çok Kötü olabilir Fenerbahçe büyük bir
Camiadır her zaman her şey dört dörtlük gitmiyor kaldı ki amacımız 4/3 bile olsa bu oyunu yakalamaktı bu sene 4/2 ye razı geleceğiz malesef ...bazı çevreler Fenerbahçe ilk 5 de bitirir derler ama şu anki Tablo ile en fazla 7-8.sırada bitirir. Fenerbahçe ve Ali KOÇ Yönetimi belli ki devam edecek buna göre devam eden bu süreçte ; seneye kadroda köklü bir değişim yapmak gerekir ( bu şart ) bunun dışında Fenerbahçe de takımı sırtlayan bir futbolcu bizce yıldız denen bir futbolcu
Gerekiyor.
-
Oh be bugün rahat uyuyacam 2 de 2 yaptık.Futboldan çok zevk almadım ama sonuca bakmak lazım.😉😁
-
Fener tahminim tutmuş, forumun HİSSO modelleri yine farkını ortaya koyuyor
-
Kar yağışının zararları..
-
Kar yağışının zararları..
Karlı zeminde bisiklet sürüyorumdur:
-
Bence yağmurlu olanları daha ilginçtir Vintersaga
-
Dünyanın en ilginç maçları bence kar ve yağmur sonucu çamurlu sahalarda geçen komik anlardır
-
Tüm suçu kadroya yükleyemeyiz, bu oyuncuların çoğu Türkiye ligi için gayet yeterli, zirveye oynayabilecek oyunclar. Bu durumun açıklaması yok.
Aynen katılıyorum hala kadri deniyor kadro daha nasıl olsun.bazen olmadı mı olmuyor Monaco real Madrid hepsi bizim yasafiklarimizi yaşıyor.bence temel sebep de güven eksikliği ve korku
-
16 MART 2019 CUMARTESİ
⚽ FUTBOL
09:35 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - CC Mariners | My FootbALL Youtube
11:50 | Avustralya A Ligi | Sydney FC - Melbourne City | My FootbALL Youtube
13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1
13:30 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2
13:30 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Ç.Rizespor | Bein Sports 1
15:00 | İspanya La Liga | Huesca - Alaves | Bein Sports 4
15:15 | İngiltere FA Cup | Watford - Crystal Palace | Yayın Yok
15:30 | İngiltere Championship | Leeds United - Sheffield Utd | Bein Sports 3
16:00 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Hatayspor | Bein Sports Max 1
16:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 2
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Kasımpaşa | Bein Sports 2
16:00 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Trabzonspor | Bein Sports 1
16:30 | Rusya Premier Ligi | Rubin Kazan - Rostov | Match TV Rusya
17:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Sampdoria | Bein Sports 4
17:00 | Hazırlık Maçı | Krasnodar - Perugia | Laola1 Web TV
17:00 | Fransa Ligue 2 | Lorient - Brest | Bein Sports beIN Connect
17:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Leipzig | S Sport Plus
17:30 | Almanya Bundesliga | Augsburg - Hannover | Yayın Yok
17:30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Hoffenheim | S Sport 2 / S Sport Plus
17:30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Düsseldorf | Yayın Yok
18:00 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Newcastle | Bein Sports Max 2
18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Leicester | S Sport / S Sport Plus
18:00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Huddersfield | Bein Sports Max 1 / Idman TV
18:00 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Extremadura | La Liga 123 Youtube
18:00 | İngiltere Championship | Stoke - Reading | Bein Sports beIN Connect
18:15 | İspanya La Liga | Real Madrid - Celta Vigo | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Göztepe | Bein Sports 1
20:00 | İtalya Serie A | SPAL - Roma | Bein Sports Max 1
20:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Lugo | La Liga 123 Youtube
20:20 | İngiltere FA Cup | Swansea - Manchester City | Yayın Yok
20:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - B.Dortmund | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV
20:30 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Atletico Madrid | Bein Sports 4 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya
21:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Willem II | Ülke TV
22:00 | Fransa Ligue 1 | Caen - St.Etienne | Yayın Yok
22:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Strasbourg | Bein Sports Max 1
22:30 | İtalya Serie A | Torino - Bologna | Bein Sports 2
22:30 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Tenerife | La Liga 123 Youtube
22:30 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Elche | La Liga 123 Youtube
22:45 | İspanya La Liga | Leganes - Girona | Bein Sports 4 / CBC Sport
22:55 | İngiltere FA Cup | Wolves - Manchester Utd. | Varzish Sport / Match TV Rusya
23:30 | Portekiz Liga NOS | Porto - Maritimo | S Sport Plus / S Sport 2
05:30 | MLS | LA Galaxy - Minnesota United | Yayın Yok
📺 BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Türk Telekom | Tivibu Spor
14:00 | Basketbol Dünya Kupası | Kura Çekimi | FIBA TV / TRT Spor
14:00 | Basketbol Gençler Ligi | TED Kolejliler - Tofaş | TED Kolejliler Youtube
14:00 | Basketbol Gençler Ligi | Gelişim Koleji - Darüşşafaka | Gelişim Koleji Youtube
14:00 | Basketbol Gençler Ligi | Tarsus AC - Banvit | TBF TV Youtube
15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Edremit Bld. - Mardin BB | TBF TV Youtube
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Banvit | Tivibu Spor 2
16:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Elazığ Öİ - Bursa BB | TBF TV Youtube
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Sakarya BB | Tivibu Spor 2
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Galatasaray | Tivibu Spor 3
19:30 | NBA | Boston Celtics - Atlanta Hawks | S Sport Plus / S Sport
20:00 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2
01:30 | NCAA | Big East Final | FOX Sports HD
02:00 | NBA G-League | Canton Charge - Erie BayHawks | NBA G-League Twitch
03:30 | NBA | OKC Thunder - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus
04:00 | NBA | Utah Jazz - Brooklyn Nets | NBA TV
📺 TENİS
07:00 | WTA Indian Wells | B.Bencic - A.Kerber | Bein Sports 3
22:00 | ATP Indian Wells | D.Thiem - M.Raonic | Bein Sports beIN Connect
📺 VOLEYBOL
12:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TVF Spor Lisesi - İlbank | Voleybol TV
14:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TED Kolejliler - Samsun Anakent | Voleybol TV
14:00 | TVF Erkekler Kupa Volley | İstanbul BB - Galatasaray | Yayın Yok
15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Fenerbahçe Opet | FB TV
15:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Rota Koleji - Sakarya Gelişim | Voleybol TV
16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Karşıyaka | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Halkbank - Bağlum Spor | Voleybol TV
17:00 | TVF Erkekler Kupa Volley | Halkbank - Fenerbahçe | TRT Spor
17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Vakıfbank | Voleybol TV
18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Balıkesir DSİ | Voleybol TV
20:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Monza - Siena Volley | Spor Smart / Smart Spor HD
📺 VOLEYBOL
13:00 | Hentbol Erkekler 1. Ligi | Bozokspor - Güneysuspor | Çay TV Rize
16:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Mogaz - Adıyaman Bld. | BJK TV / Hentbol Web TV
18:00 | Hentbol Fransa Kupası | Ivry - PSG | Bein Sports beIN Connect
20:30 | Hentbol Fransa Kupası | St.Raphael - Montpellier HB | Bein Sports Max 2
📺 MOTOR SPORLARI
08:00 | Formula 1-Antrenman Turları | Avustralya GP | S Sport Plus / S Sport
09:00 | Formula 1-Sıralama Turları | Avustralya GP | S Sport Plus / S Sport / Idman TV / Varzish Sport / Match TV Rusya
09:00 | Superbike | Superpole | Eurosport 2
12:00 | Superbike | 1.Yarış | S Sport 2 / S Sport / Eurosport 2
📺 DÖVÜŞ SPORLARI
22:00 | UFC Dövüş Serisi | D.Till - J.Masvidal | S Sport Plus / S Sport
📺 ESPOR
13:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Galatasaray ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - HWA Gaming | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galakticos - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Royal Youth | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
📺 DİĞER SPORLAR
11:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Andorra 1.Yayın | Eurosport
12:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Andorra 2.Yayın | Eurosport
14:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Andorra 3.Yayın | Eurosport
15:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Andorra 4.Yayın | Eurosport 2
15:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 1.Yayın | Eurosport
18:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport 2
17:15 | Paris-Nice Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport
19:00 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
13:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Almanya | Eurosport 2
16:15 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | İsveç | Eurosport 2
21:30 | Körling Dünya Kupası | Günün Maçı | Eurosport
20:30 | Snooker Cebelitarık Açık | 2.Gün | Eurosport 2
📺 TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor
10:00 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Spor Programı | Spor Bahane | TRT Spor
11:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
11:00 | Basketbol Programı | beIN Euroleague | Bein Sports 3
12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor
14:00 | Futbol Programı | Süper Lig Analiz | A Spor
14:15 | Futbol Programı | Gol | NTV
15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
15:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor
16:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu 1.Yayın | A Spor
18:00 | Futbol Programı | beIN Asist Maç Önü | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
19:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Devre | A Spor
19:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | A Spor
19:45 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
20:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Devre | A Spor
20:45 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor
20:55 | Futbol Programı | %100 Futbol | NTV
21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu 2.Yayın | A Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN Asist Maç Sonu | Bein Sports 1
22:15 | Futbol Programı | beIN Extra Time | Bein Sports 1
23:45 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor
00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
01:15 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor
-
Rizespor çok can yakar.