Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Bu hafta ki kaybı tahmin ediyordum keşke geçen hafta o gol atılmasaydı. Bir an önce şampiyonluğunu garantiler pozisyona gelsin de kalan 2 ay rahat bir nefes alalım.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bu arada en büyük yanılgılardan biri biz Başakşehir'le şampiyonluk mücadelesi veriyoruz diye tepkimiz var sanılması. Başakşehir sadece futbol kulübü değildir.

Başakşehir'in kirli çamaşırları hakem hatasi ile açıklanamaz. Ben liseye giderken adı IBB'ydi o zamanda tepkiliydim, bugünde tepkiliyim, yarın da tepkili olacağım. Politika futbolu yönlendiremez.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Vintersaga maalesef politika her yerde hem de dünyanın her yerinde öyle

Müzikte de , sinemada da , futbolda da , fifa’da ve UEFA’da da

Güç ve iktidarın müdahale etmediği , edemediği alan yok maalesef

Bunu yukarıdan aşağı bir dikte olarak da algılamıyorum

Dünya halkları torpil, adam kayırma , haketmediği şeyleri elde etme konusunda irtifa kaybetmeye devam ediyor ve yöneticileri herşeye müdahale etmeye teşvik ediyor ve yöneticiler zevkle yapıyor

Trampet kafa’nın ve arkasındaki güçlerin Birleşik devletlerde müdahale etmediği sanat faaliyeti bile kalmamıştır

Hollywood felsefesi açık örnek

• Cold.EFso Sözlerinize son derece katılmakla birlikte; UEFA ve FIFA'nın kurduğu düzen bir politika olsa da; Türkiye'de siyasettir. Siyaset ise tek görüş değil; birçok görüşten oluşmaktadır. Bir görüş her alanda en kuvvetli olacağım derse karşı tarafa cevap hakkı doğar. Dolayısıyla bu adres asla spor olamaz.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• tabiki abi ileriye çıkıp iyi işler yapabiliyor topal karakter olaeak da mücadele eden herseyini sahaya veren bir futbolcu kotu bir futbolcu da değil ama benim kafamdaki profile hic uymuyor ben böyle daha çok defansif yanında ofansif de olacak 6 numara değil de 8 numara gibi oynayacak aurelio gibi melo gibi bir özelliği ağır basmayacak futbolcuları tercih ederim..ama egerki topalla oynuyorsanız yanina bir emre belözoğlu gibi bir selçuk inan gibi önün teknik açığını kapatacak bir oyuncu lazım yoksa mehmet topal elifj elmas olmaz veya topal jailson bile aksayabilir iyi kapatırsınız ama Hep yana oynarız topal ile illaki ısrarcı ise yanına pas kalitesi yüksek tekniği iyi bir adam gelsin ki uyum sağlansın

Aynen öyle kardeşim. İnşallah öyle bir futbolcu gelir

• Bu arada en büyük yanılgılardan biri biz Başakşehir'le şampiyonluk mücadelesi veriyoruz diye tepkimiz var sanılması. Başakşehir sadece futbol kulübü değildir.

Başakşehir'in kirli çamaşırları hakem hatasi ile açıklanamaz. Ben liseye giderken adı IBB'ydi o zamanda tepkiliydim, bugünde tepkiliyim, yarın da tepkili olacağım. Politika futbolu yönlendiremez.

Kendimi bildim bileli koyu bir Fenerbahçe'liyim hocam.Ama inan ki bu destekten dolayı Galatsaray farkı kapatsın da şampiyon olsun gözüyle bakıyorum.

• Başakşehir bugün özellikle izleyin fırat aydınus Var'a gitmemek icin elinden geleni yaptı olmayan penaltıyı iptal edemedi.Buna birde 3 büyüklerin formsuzluğu eklenince şampiyonluk kaçınılmaz oldu.Derin eller her türlü ligi şekillendirdiği net belli ben Beşiktaş taraftarıyım kendi takımım adına en azından biz hak etmedik zaten ancak insanı algılar oyunlar yönlendirmeler seyirciyi bile yıldırıyor ki takımlar ne yapsın sonu belli olan şey için neden mücadele edilsin veya para harcansin...

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 2 (19.06.2021) Genel Yorumlama 144

• Samet
    2. Replies
      144
      Views
      2.3k
      144
    3. ismailoz